NFL - futbol amerykański

Nienawidzę tego skurwysyna, ale jest wybitny. Nie miał pół receivera, biegacz z końcówki draftu, każdy jego ruch wygląda jak w zwolnionym tempie, a i tak połykał te jardy, a to co odpierdalał w najważniejszych momentach sezonu to są czapki z głów.
Jebać, idę mu napierdolić w maddenie :siara:
 
Jak coś to leci retransmisja
1707769219181.png
 


@Olo @Vassago o chuj tu chodzi? Ja wiem, że ostatnio zdrowie Howardowi szwankowało, ale to zwolnienie aż tak mocno wpłynie na oszczędności w cap space? Dolphins byli na styku, ale widziałem, że ogłoszono nowe limity i to jest blisko 30 baniek+ względem ostatniego sezonu.
Zdrowy Howard to szeroka czołówka ligowych cornerów i imho dość zaskakujący ruch Miami
 


@Olo @Vassago o chuj tu chodzi? Ja wiem, że ostatnio zdrowie Howardowi szwankowało, ale to zwolnienie aż tak mocno wpłynie na oszczędności w cap space? Dolphins byli na styku, ale widziałem, że ogłoszono nowe limity i to jest blisko 30 baniek+ względem ostatniego sezonu.
Zdrowy Howard to szeroka czołówka ligowych cornerów i imho dość zaskakujący ruch Miami

 
Ostatnie dwa lata Howarda to ewidentny zjazd. Akurat po tym jak podpisał ten długoletni kontrakt. Jazda na reputacji się skończyła i generalnie fani Dolphins raczej za nim tęsknić nie będą.
 
Back
Top