Newsy MMA Userów

:beczka:
img_1_1763415819278.jpg
 
...nie daj Boże nasi rodzimi fajterzy wezmą przykład z Niganunu i jak nie dostaną bonusu 2k za walkę wieczoru to wezmą za fraki Wojsława albo i Martina i będą chcieli samolot do Szczecina czy Rzeszowa : )
 
Back
Top