Newsy MMA Userów

DDP ma tendencje do odpoczywania w poszczególnych rundach i to go ratuje bo on pod względem kondycyjnym też mocny nie jest. Tak czy inaczej DDP powinien być tutaj faworytem w moim odczuciu.
Tak, potrafi zwolnić. Zaraz po tym jednak przyspiesza i znowu „siedzi” na rywalu. W mojej opinii, to dowód na silną psychikę Afrykanera. Umiejętność zarządzania bakiem paliwa, to także cecha mentalna.

Ta cecha jest moim zdaniem największym atutem DDP - gość nie wymięka gdy pojawiają się trudności. Jest bardzo twardy.

60 do 40 dla DDP. Jak typujesz?
 
Tak, potrafi zwolnić. Zaraz po tym jednak przyspiesza i znowu „siedzi” na rywalu. W mojej opinii, to dowód na silną psychikę Afrykanera. Umiejętność zarządzania bakiem paliwa, to także cecha mentalna.

Ta cecha jest moim zdaniem największym atutem DDP - gość nie wymięka gdy pojawiają się trudności. Jest bardzo twardy.

60 do 40 dla DDP. Jak typujesz?
DDP ma właśnie to do siebie, że choćby się słaniał na nogach to nie odpuści i jest w stanie wygrać w pięknym stylu jak z Adesanya
 
Tak, potrafi zwolnić. Zaraz po tym jednak przyspiesza i znowu „siedzi” na rywalu. W mojej opinii, to dowód na silną psychikę Afrykanera. Umiejętność zarządzania bakiem paliwa, to także cecha mentalna.

Ta cecha jest moim zdaniem największym atutem DDP - gość nie wymięka gdy pojawiają się trudności. Jest bardzo twardy.

60 do 40 dla DDP. Jak typujesz?
Zgadzam się, wydolność to w dużej mierze kwestia mentalności, Khabib kiedyś o tym wspominał. W tym starciu świetne BJJ zawodnika z Południowej Afryki może okazać się kluczowe, nawet jeśli zostanie obalony to jego defensywne jiu-jitsu pozwoli mu prawdopodobnie uniknąć wszelkich prób poddań oraz pozwoli szybko wstawać czym jeszcze bardziej zmęczy Chimaeva. Na ten moment typuje Dricusa w stosunku 55-45.
 
Tu się nie zgadzam, bo Makhachev jest bardziej wszechstronny i nie udaje jak Belal ciężko osadzonego na nogach Canelo.


Nate i Rosjanie - co mogło pójść nie tak? :DC:

Takiego dużego Stricklanda nie widziałem:joe:
 
Tu się nie zgadzam, bo Makhachev jest bardziej wszechstronny i nie udaje jak Belal ciężko osadzonego na nogach Canelo.


Nate i Rosjanie - co mogło pójść nie tak? :DC:

Takiego dużego Stricklanda nie widziałem:joe:

Tam w pokoju Shields, Diaz, goat Jones, a jakiemuś karyplowi z metra cietemu się Avengers odpalił haha, zaskoczył mnie Nate swoim całkowitym spokojem.

Strickland wcale nie jest wielki na tym zdjęciu tylko podlany, morda spuchnięta i brzuch piwny przez koszulkę prześwituje, taki Ekspert tego nie widzi? ;)
 
Strickland 230 funtów obecnie, 104 kilogramy. Depresyjnie to wygląda. ^_^
Pamiętam gdy robił sobie zdjęcie z Gyllenhaalem w czasie promocji filmu z McGregorem podczas jednej z gal UFC.

Był pomiędzy walkami i wyglądał szczupło jak w walce. Pizza i steki wchodzą jak nic.
Nie zmienia się tylko jedno - rzeźnia na sparingach. :beczka:
 
Pamiętam gdy robił sobie zdjęcie z Gyllenhaalem w czasie promocji filmu z McGregorem podczas jednej z gal UFC.

Był pomiędzy walkami i wyglądał szczupło jak w walce. Pizza i steki wchodzą jak nic.
Nie zmienia się tylko jedno - rzeźnia na sparingach. :beczka:
Zapomniałeś dodać "rzeźnia na sparingach z influencerami". Kończę OT, bo mnie @Grubas dojedzie za spam w newsach. :P
 
Kurwa Panie, to chyba pierwszy raz w historii, zobaczymy co szmule pokażą w takiej formule, Geisza faworytką :lesnarhappy:

 
Jacek ma roznieść Khabiba z taką stójką? Eksperci :beczka:


Makhachev mega poprawił stójkę na przestrzeni lat, jest chyba jednym z tych zapaśników który zrobił największy progres w obszarze stójkowym. Jego problemem jest jednak nie do końca dobra odporność na ciosy, jeśli będzie wchodził w wymiany z tak dobrym bokserem jakim jest Maddalena to kto wie czy nie skończy znokautowany.
 
Podwójne standardy. Niedługo stanie się to dominującą cechą UFC.



Skoro już jesteśmy przy przywilejach.

Jones doskonale wie, że stoi za nim zarząd. Poniża publicznie Toma, bo może. Podobne przyzwolenie czuł Conor przed pojedynkiem z Aldo.

Nie rozumiem tylko gdzie w tym biznesowa kalkulacja UFC. 38 letni GOAT zmierzający ku zachodowi słońca vs 32 letni zawodnik w prime z silnego brytyjskiego rynku.

Rozumiałbym to, gdyby Aspinall wygrywał nudnymi decyzjami. Gość jednak we wszystkich swoich dziewięciu pojedynkach nie spędził nawet trzech pełnych rund.

Dziwne priorytety. Odnoszę wrażenie, że za kurtyną jest coś o czym nie wiemy.

 
Back
Top