Newsy MMA Userów

Wiadomo, że krytyka kelnera zawsze w cenie, ale tu akurat bardzo sensowny wywiad. Chociaż nic specjalnie nowego nie powiedział to przynajmniej da się słuchać. Z ciekawostek to nie kojarzy kto to Labryga. Z jednej strony szac, bo rzeczywiście wychodzi na to, że się tymi freakami nie interesuje, a z drugiej to jak na to ilu jest ciężkich w Polsce i jakie asy są na kontrakcie w KSW to wypadałoby, żeby kojarzył gościa, który jakiś tam potencjał ma

 
Wiadomo, że krytyka kelnera zawsze w cenie, ale tu akurat bardzo sensowny wywiad. Chociaż nic specjalnie nowego nie powiedział to przynajmniej da się słuchać. Z ciekawostek to nie kojarzy kto to Labryga. Z jednej strony szac, bo rzeczywiście wychodzi na to, że się tymi freakami nie interesuje, a z drugiej to jak na to ilu jest ciężkich w Polsce i jakie asy są na kontrakcie w KSW to wypadałoby, żeby kojarzył gościa, który jakiś tam potencjał ma


Martin mówił, że nie sądzi, aby FNC wyszło poza Bałkany, a oni zrobią galę w Pradze szybciej niż podbijające rynek czeski KSW :pociesznymirek:

 
TAK JEST POWRÓT KRÓLA
ttttttttttttttt.jpg
 
Back
Top