Newsy MMA Userów

Siema byki , wracam po długim czasie na innym koncie , zmieniłem telefon i mam problemy z zalogowaniem się na stare konto które mam tu od 12 lat , nie mogę się zalogować ani odzyskać hasła , a kiedy wysyłam prośbę o odzyskanie hasła itp.to albo wyskakuje mi " UPS " lub na podany e mail nie dostaje odpowiedzi, gdzie mogę to zgłosić , proszę o pomoc mordeczki , dzięki :beer:
Napisz do deftomasa, mi kiedyś pomagał w podobnej sprawie.
 
03DEA78A-F947-4191-AC36-2D308EA11E93.jpeg

Nie wiem czy już to było tutaj, wyjebane. Czy ktoś może mi wytłumaczyć tok rozumowania tych 50k subskrybentów jej OF? Nie mogli się zdecydować czy zakręcić śmigłem do baby czy do faceta wiec znaleźli kompromis?
 

Nie wiem czy już to było tutaj, wyjebane. Czy ktoś może mi wytłumaczyć tok rozumowania tych 50k subskrybentów jej OF? Nie mogli się zdecydować czy zakręcić śmigłem do baby czy do faceta wiec znaleźli kompromis?
Screenshot_2024-03-13-15-22-38-004~2.jpg

Może kręcą ich silne babki, coś jak fanów kulturystyki kobiecej...:facepalm:
A Cyborgowa to jeszcze może takiemu spuścić łomot... jakby by chciała i mogła
:juanlaugh:
Edit. pewnie dla jej ćwiczeń i filmików z treningów itp.... bo konto na OF za free :lol:
 
O kolega widzę dupeczki na Instagramie podgląda i pierwszy był....
A więc oficjalnie to stało się faktem i szczerze nie chce mi się tego nawet oglądać.
Last Man Standing...
:benny:

Mistrzowie S1 i S2, czyli ja i kolega @Endrju Golara mamy waleczkę tylko kto jest Nate'm a kto Jorge...
:juanlaugh:
PS. nawet nicki mamy pięściarskie...
 
Back
Top