Newsy MMA Userów

Eleganckie KO z wczorajszej gali CFFC 129.



1707595156368.png
 
Belal vs Edwards o nowy pas 175lbs. Conor vs chandler o nowy pas 165. Dzisiaj będzie ogłaszane niby. Słyszał ktoś coś? Info od kolegi który trenuje w teamie z Chandlerem i jest przyjacielem Belala. Nie wiem ile w tym prawdy ale żałosne byłoby dawać Conora o pas.
Powiem Ci, a raczej napiszę, że już dużo czytałem o tych nowych wagach na tt, i w styczniu dużo portali o tym pisało. No i często o tym wspominają bliscy ludzie UFC (cormier, rogan). Może faktycznie jest coś na rzeczy.
Dla mnie hujowo, wolałbym żeby zajęli się bardziej dopasowaniem zawodnika do klasy wagowej (przedwczesne ważenia, waga po podpisaniu kontraktu etc). Z drugiej strony łatwiej będzie to zrobić jak będzie więcej kategorii.

No i dziwne, że nic nie wyszło w pewnym info. Za dużo szuj jest w dziennikarstwie żeby któryś nie puścił pary przed ogłoszeniem tego oficjalnie.
 
Last edited:

News nie news, ale dla mnie dość intrygujące. Bronder sędzia główny nie do końca kojarzy formuły walk na Epic a ostateczne detale jeśli chodzi o zasady zamierza omawiać chyba podczas fightweeku z Wojkiem i Bosym (przynajmniej ja tak to zrozumiałem). Jak Epic to Epic chyba chcą wrócić standardami do czasów, kiedy organizacja gal zajmował się Mirek.
 
Back
Top