Newsy MMA Userów

Z doświadczenia i obserwacji sytuacji z otoczenia mogę jedynie dodać, że na niekorzyść Wrzoska bardzo, ale to bardzo wpływa ten filmik i tekst: „nie mam żadnego dziecka na rękach”

Czy jego partnerka ma depresje, border line czy jakiekolwiek inne choroby, które wspomaga się lekami na receptę (nie mylić z chorobami wymagającymi ubezwłasnowolnienia lub leczenia w ośrodku), zachowanie Marcina może mu cholernie utrudnić :facepalm:

Wspomniana niebieska karta, może, ale nie musi być założona z urzędu. Policja często stara sie nie wpływać w taki sposób na sytuacje rodzinne, jeżeli miała miejsce „klasyczna” awantura między partnerami.
Tutaj ewidentnie potrzeba więcej informacji, zeznań itp by coś ocenić
Znanym zjawiskiem jest też założenie karty na kartę, czyli obie strony występują z takim ruchem do organów. Pozwala to zwrócić uwagę na obustronne przejawy agresji i wymianę dowodów w sądzie.

Sprawa ma się grubo i kluczowe będzie zeznanie Tej Pani, która była na miejscu.
 
Z doświadczenia i obserwacji sytuacji z otoczenia mogę jedynie dodać, że na niekorzyść Wrzoska bardzo, ale to bardzo wpływa ten filmik i tekst: „nie mam żadnego dziecka na rękach”

Czy jego partnerka ma depresje, border line czy jakiekolwiek inne choroby, które wspomaga się lekami na receptę (nie mylić z chorobami wymagającymi ubezwłasnowolnienia lub leczenia w ośrodku), zachowanie Marcina może mu cholernie utrudnić :facepalm:

Wspomniana niebieska karta, może, ale nie musi być założona z urzędu. Policja często stara sie nie wpływać w taki sposób na sytuacje rodzinne, jeżeli miała miejsce „klasyczna” awantura między partnerami.
Tutaj ewidentnie potrzeba więcej informacji, zeznań itp by coś ocenić
Znanym zjawiskiem jest też założenie karty na kartę, czyli obie strony występują z takim ruchem do organów. Pozwala to zwrócić uwagę na obustronne przejawy agresji i wymianę dowodów w sądzie.

Sprawa ma się grubo i kluczowe będzie zeznanie Tej Pani, która była na miejscu.
W natłoku myśli i pod presją sytuacji jestem w stanie zrozumieć że mógł się przejęzyczyć poprostu no ale masz rację, to jak na razie najgorszy " dowód" ale co to kurwa za dowód i na jaką karę zasługuje, nie wykonywał dziwnych ruchów, nie machał dzieckiem, przytulał je do siebie a później je bezpiecznie odłożył po czym film się urywa, a może wcześniej była awantura w kontekście dziecka? Np o widywanie się czy opiekę czy cokolwiek, a baba jak to baba, dziecko argument na chłopa podczas konfliktu.... J tam już pierdole, nie ma co dalej dywagować i tak jak to mówią kto ma wiedzieć ten wie, czyli zainteresowani.
 
Mistrz KSW, a skończył na gali w Pile. Jeszcze tam Narkuna brakuje. Ale w sumie może się wybiorę
IMG_20240120_183149.jpg
 
Back
Top