Newsy MMA Userów

Jak bym sugerował, że oni się dobrze dobrali z tą panią pisanką:beczka:
Ja mam podobnie ale nie będę tutaj żadnych teorii snuł z dupy wyciągniętych bo moja wyobraźnia już sobie dużo dopowiedziała łącząc choćby temat szybkiej zawijki z Łodzi ze zdarzeniem które zostało wczoraj ujawnione, dlatego pytam Paula skąd takie wnioski.
 
Ja bym Panowie nie wyciągał pochopnych wniosków. Nie bronie Marcina, nie znam go, ale baby to wspaniałe manipulatorki i potrafią idealnie zrobić z siebie ofiarę.
Miałem kiedyś babę, która doprowadzała mnie do takich nerwów, do jakich nikt nie był w stanie mnie doprowadzić w 5 procentach tej skali. Później było odwracanie kota ogonem i udawanie niewinniatka. Jak ktoś nie trafił na toksyka to może sobie nie zdawać sprawy o czym jest mowa.
Jeśli ja bil to słabo w chuj, ale ogólnie widzę, że baba szuka atencji i jeszcze straszy, że na Zabora coś powie :).
Pojebana akcja, ale uważam, że tam wina nie leży tylko po stronie Marcina. Po drugiej stronie też jest ciekawie pod deklem.
 
Ja bym Panowie nie wyciągał pochopnych wniosków. Nie bronie Marcina, nie znam go, ale baby to wspaniałe manipulatorki i potrafią idealnie zrobić z siebie ofiarę.
Miałem kiedyś babę, która doprowadzała mnie do takich nerwów, do jakich nikt nie był w stanie mnie doprowadzić w 5 procentach tej skali. Później było odwracanie kota ogonem i udawanie niewinniatka. Jak ktoś nie trafił na toksyka to może sobie nie zdawać sprawy o czym jest mowa.
Jeśli ja bil to słabo w chuj, ale ogólnie widzę, że baba szuka atencji i jeszcze straszy, że na Zabora coś powie :).
Pojebana akcja, ale uważam, że tam wina nie leży tylko po stronie Marcina. Po drugiej stronie też jest ciekawie pod deklem.
Przeglądam jakieś screeny jej story, tam jest dużo nieścisłości, przede wszystkim jedna, że policjant po jednej z awantur zachęcał do założenia niebieskiej karty, otóż niebieska kart jest zakładana z automatu, bez pytania ofiary czy sprawcy o możliwość założenia jej, poprostu dostajesz informacje że zostaje sporządzona notatka/protokół (jakaś nazwa)o założenie niebieskiej karty i tyle, a nie że cię policjant prosi byś założył/założyła.

Do tego widziałem z 8 różnych opakowań leków dla psychicznych.

A najlepsze jest to, że ktoś ją podziwia że ona nadal daje Marcinowi dziecko na ręce i że to świadczy że ona silna, a idiotka zdjęcie robi i. Dziękuję za słowa wsparcia, przecież ostatnie co powinna zrobić czy za co być chwalona to dać na ręce dziecko takiemu chłopowi jeśli to prawda. Marcin ma przejebane bo ona ma cycki. Ja tam nie mam zamiaru go linczować.






Na moje to złapała sławnego na dziecko i kręci mu aferę dla swojego wygodnego życia dalszego za jego pieniądze, czy alimenty czy odszkodowanie.
 
Przeglądam jakieś screeny jej story, tam jest dużo nieścisłości, przede wszystkim jedna, że policjant po jednej z awantur zachęcał do założenia niebieskiej karty, otóż niebieska kart jest zakładana z automatu, bez pytania ofiary czy sprawcy o możliwość założenia jej, poprostu dostajesz informacje że zostaje sporządzona notatka/protokół (jakaś nazwa)o założenie niebieskiej karty i tyle, a nie że cię policjant prosi byś założył/założyła.

Do tego widziałem z 8 różnych opakowań leków dla psychicznych.

A najlepsze jest to, że ktoś ją podziwia że ona nadal daje Marcinowi dziecko na ręce i że to świadczy że ona silna, a idiotka zdjęcie robi i. Dziękuję za słowa wsparcia, przecież ostatnie co powinna zrobić czy za co być chwalona to dać na ręce dziecko takiemu chłopowi jeśli to prawda. Marcin ma przejebane bo ona ma cycki. Ja tam nie mam zamiaru go linczować.






Na moje to złapała sławnego na dziecko i kręci mu aferę dla swojego wygodnego życia dalszego za jego pieniądze, czy alimenty czy odszkodowanie.

Laska nie jest normalna to fakt, ale wiem z dość sprawdzonego źródła (jako iż Marcin pochodzi z Bydgoszczy tak jak ja więc łatwo coś trafić), że Zombie ma problemy z alkoholem i robi się po nim agresywny. Więc wina pewnie po obu stronach, ale coś czuję, że on mógł coś odpierdolić grubego.
 
Screenshot_2024-01-20-10-55-25-967_com.android.chrome.jpg


Wariatkę to ona sama z siebie zrobiła ciągnąc recepty od lekarza na 10 różnych leków na głowę, i jeszcze te ostatnie zdanie które jest normalnie groźbą że ich za coś posprzedaje jak tylko ktoś stanie po stronie Marcina.....

"Wiecie, to nie ma nic wspólnego ze sprawą, ale ja opowiem o wszystkim, O WSZYSTKIM! "
 
Laska nie jest normalna to fakt, ale wiem z dość sprawdzonego źródła (jako iż Marcin pochodzi z Bydgoszczy tak jak ja więc łatwo coś trafić), że Zombie ma problemy z alkoholem i robi się po nim agresywny. Więc wina pewnie po obu stronach, ale coś czuję, że on mógł coś odpierdolić grubego.
Czyli piszesz kurwa bzdury bo problemy z alkoholem i agresją po nim ma 70% społeczeństwa więc prosiłbym byś nie powielał podobnych rewelacji. Zwłaszcza że wiem jak to działa, bo kiedyś byłem wjebany w podobną sprawę.
 
Przeglądam jakieś screeny jej story, tam jest dużo nieścisłości, przede wszystkim jedna, że policjant po jednej z awantur zachęcał do założenia niebieskiej karty, otóż niebieska kart jest zakładana z automatu, bez pytania ofiary czy sprawcy o możliwość założenia jej, poprostu dostajesz informacje że zostaje sporządzona notatka/protokół (jakaś nazwa)o założenie niebieskiej karty i tyle, a nie że cię policjant prosi byś założył/założyła.

Do tego widziałem z 8 różnych opakowań leków dla psychicznych.

A najlepsze jest to, że ktoś ją podziwia że ona nadal daje Marcinowi dziecko na ręce i że to świadczy że ona silna, a idiotka zdjęcie robi i. Dziękuję za słowa wsparcia, przecież ostatnie co powinna zrobić czy za co być chwalona to dać na ręce dziecko takiemu chłopowi jeśli to prawda. Marcin ma przejebane bo ona ma cycki. Ja tam nie mam zamiaru go linczować.






Na moje to złapała sławnego na dziecko i kręci mu aferę dla swojego wygodnego życia dalszego za jego pieniądze, czy alimenty czy odszkodowanie.

Chlop zawsze ma przejebane w takiej sytuacji i jest na przegranej pozycji. Ta baba pokazuje jakieś wypisy ze szpitala na dowod, ze Zombiak sie znecal, ale wygląda na to, ze sama wylazła przez okno i się uszkodziła. Prawdopodobnie Marcinowi się szybko czajnik gotuje, ale ta baba wygląda i zachowuje się jak niezrównoważona. Ogólnie Marcin się wjebał strasznie, a to, że jest osobą znana tylko pogarsza sytuację. Szkoda dziecka, bo mimo, że małe to na pewno jakieś obrazki w głowie zostaną.
 
Kiedyś. Kiedyś walczył w UFC i był szanowanym zawodnikiem, a teraz jest kolejną małpą w freakowym zoo + pewnie już można się doładować pewnymi specyfikami.
Chłopie, człowiek nie staje się z dnia na dzień nerwowy. Wydaje mi się też, że im człowiek starszy tym działa to w drugą stronę, są takie baby że Ty jesteś oazą spokoju a ona Cię zniszczy ale zamiast ją pojebac wtedy ma się klapki na oczach bo dobrze ciągnie, ewentualnie zrobi się jej dziecko i wtedy jest już trochę za późno bo próbuje się przemilczeć sprawy
 
No pojebało mu sie coś w głowie. Sprostujmy tylko, że ona sama wyskoczyła z okna ale on rozkurwile mieszkanie i pewnie się przestraszyła


Może wyskoczyła przez to okno a Marcin po prostu nie mógł jej znaleźć w mieszkaniu i się trochę zdenerwował szukając…

:mamed:

A tak na serio to wygląda na próbę zlinczowania chłopa w social miediach.

Plotka łatwo się rozchodzi jak widać, Anita nie potwierdziła żeby Zombiak był agresorem domowym.

Wstrzymajcie się z wyrokami.
 

Tutaj widzę na tym profilu jest wszystko aktualnie, baba wyskoczyła przez okno bo jej wstyd przed sąsiadami było i chciała żeby awantura którą sama rozkręciła prawdopodobnie poprostu się skończyła, na miejscu Marcina bym się starał o wyłączne prawa do opieki. Odklejka mocno.
 

Tutaj widzę na tym profilu jest wszystko aktualnie, baba wyskoczyła przez okno bo jej wstyd przed sąsiadami było i chciała żeby awantura którą sama rozkręciła prawdopodobnie poprostu się skończyła, na miejscu Marcina bym się starał o wyłączne prawa do opieki. Odklejka mocno.



Nie widać co w tej dokumentacji medycznej jest napisane.

Jeżeli ma jakieś obrażenia to pewnie w wyniku skoku przez okno a nie pobicia przez Zombiaka.

A Instagram to jest idealne miejsce na wyjaśnianie takich rzeczy, nie sąd, nie policja i prokuratura.

Ale cóż, ,,Wilczyca z Wall Street”

:fjedzia:
 
Last edited:
Nie widać co w tej dokumentacji medycznej jest napisane.

Jeżeli nie ma jakieś obrażenia to pewnie w wyniku skoku przez okno a nie pobicia przez Zombiaka.

A Instagram to jest idealne miejsce na wyjaśnianie takich rzeczy, nie sąd, nie policja i prokuratura.

Ale cóż, ,,Wilczyca z Wall Street”

:fjedzia:
Szkoda chłopa, dobrze że tutaj chociaż są rozsądni ludzie, mi się tu mało co zgrywa w tej historii, ta baba zaraz pójdzie w jakąś psychiczną chorobę żeby za pomówienie czy cos takiego nie wyłapać.
 

Tutaj widzę na tym profilu jest wszystko aktualnie, baba wyskoczyła przez okno bo jej wstyd przed sąsiadami było i chciała żeby awantura którą sama rozkręciła prawdopodobnie poprostu się skończyła, na miejscu Marcina bym się starał o wyłączne prawa do opieki. Odklejka mocno.

ale to ona mówiła że duszenie czy też napierdalanie?
Bo sorry, ale to tak samo było z bokserem Davisem(teraz jakiś Abdul) że dziewczyna go oskarżyła że ją bił
Jakby profesjonaliści bili partnerki to by chodzić nie mogły

Ale i tak pojebana sprawa
W ogóle nie spójne te zeznania
Wuj wi :frankapprove:
 
Back
Top