Newsy MMA Userów

Byku, na wszystko znajdzie się wyjaśnienie, nawet jakby Bombardier tam mistrzem w ciężkiej został byłoby wyjaśnienie uzasadnienie i logiczny ciąg przyczynowo skutkowy w wykonaniu zielonego :lol:

A co do Pepłowskiego to do kogo on pije?
Do Kościelskiego.
 
Jego renesans chyba zaczął się od rozstania z Kasią, przypadek? Oczy mu odrosły i zaczął wykorzystywać potencjał, bo wcześniej były zarośnięte wiadomo czym.
taki obraz wasz. bardziej was obchodzi czyjeś życie prywatne, romanse, plotki, kto co do kogoś pwiedział i inne takie niż same walki.
 
taki obraz wasz. bardziej was obchodzi czyjeś życie prywatne, romanse, plotki, kto co do kogoś pwiedział i inne takie niż same walki.
Nigdy cię nie widziałem w nocy na UFC, spójrz kurwa jakie gówno tutaj wrzucasz jako newsy. :kis:

Czy to nie ty tutaj wstawiałem posty chociażby nt Iana Garry i jego baby? Zajebiste newsiki zapodajesz, a to co napisałem akurat zbiegło się w czasie, a że kiedyś dawno ludzie kojarzyli go z Lubońską to tak zostało w pamięci, ot filozofia.
 
Nigdy cię nie widziałem w nocy na UFC, spójrz kurwa jakie gówno tutaj wrzucasz jako newsy. :kis:

Czy to nie ty tutaj wstawiałem posty chociażby nt Iana Garry i jego baby? Zajebiste newsiki zapodajesz, a to co napisałem akurat zbiegło się w czasie, a że kiedyś dawno ludzie kojarzyli go z Lubońską to tak zostało w pamięci, ot filozofia.
co ty kurwa pierdolisz pojebie
 
ray-gif.74183
 
Głowacki na bombie w ostatniej walce bokserskiej w której wystąpił.

 
Uwaga! Dwie informacje. Pierwsza, mamy nowego prospekta, potencjał na UFC. Druga, Marian zamienil gry na plejstejszyn na twarde narkotyki. Musi uważać, bo go zmiecie z planszy.

 
Uwaga! Dwie informacje. Pierwsza, mamy nowego prospekta, potencjał na UFC. Druga, Marian zamienil gry na plejstejszyn na twarde narkotyki. Musi uważać, bo go zmiecie z planszy.

Screenshot_2024-01-04-12-09-46-566~2.jpg

To ten Lizak... prospekt UFC :benny: :lol:
 
Back
Top