Newsy MMA Userów

Po chuju. Kto go o to prosił? A może komuś w ten sposób blokuje karierę bo mógłby zawalczyć z legendarnym mandingo, pokonać go i zyskać wszystko?
Nie, wymyślił sobie jakąś "płacę minimalną", typowy komuch z Afryki, jakich tam całe hordy.
Ha tfu.
Ja pierdolę, gość chce, żeby zawodnik, który prawdopodobnie otrzyma zmieniające życie KO zarobił więcej kasy niż powinien, ale chuj, trzeba pomarudzić... "Typowy komuch" wpierdala też się komuś w jego biznesy, czy nie?
 
Ja pierdolę, gość chce, żeby zawodnik, który prawdopodobnie otrzyma zmieniające życie KO zarobił więcej kasy niż powinien, ale chuj, trzeba pomarudzić... "Typowy komuch" wpierdala też się komuś w jego biznesy, czy nie?
Właśnie do mnie dotarło co Ty, z całym szacunkiem, do mnie pierdolisz :lol:

Wspaniałomyślny Franciszek zgodzi się łaskawie znokautować kolejnego przecieciwnika jeśli ten będzie miał zagwarantowaną wypłatę minimalną...

Kurwa, Baju

1683186919629.png
 
Właśnie do mnie dotarło co Ty, z całym szacunkiem, do mnie pierdolisz :lol:

Wspaniałomyślny Franciszek zgodzi się łaskawie znokautować kolejnego przecieciwnika jeśli ten będzie miał zagwarantowaną wypłatę minimalną...

Kurwa, Baju

View attachment 64779
Nie wiem co ma oznaczać twarz Hołowni, to chyba on. Nie wiem jak możesz mieć z tym problem, to jest dla mnie ciekawe, lol. Przecież to jego negocjacje, nikomu nie szkodzi, a zachowujesz się jakby COVID wypuścił na świat. EOT w tym temacie, pokaże się o tym wpis.
 
Nie wiem co ma oznaczać twarz Hołowni, to chyba on. Nie wiem jak możesz mieć z tym problem, to jest dla mnie ciekawe, lol. Przecież to jego negocjacje, nikomu nie szkodzi, a zachowujesz się jakby COVID wypuścił na świat. EOT w tym temacie, pokaże się o tym wpis.
Nikomu, powiadasz?
 
Nie wiem co ma oznaczać twarz Hołowni, to chyba on. Nie wiem jak możesz mieć z tym problem, to jest dla mnie ciekawe, lol. Przecież to jego negocjacje, nikomu nie szkodzi, a zachowujesz się jakby COVID wypuścił na świat. EOT w tym temacie, pokaże się o tym wpis.

Ta sprawa Franciszka świetnie pokazuje czemu UFC może tak łatwo rozgrywać zawodników. W takich sytuacjach zawsze sobie przypominam słowa jednego z ważniejszych typków w UFC który lata temu mówił, że w UFC najlepiej opłacani pracownicy to prawnicy :lol:
 
Back
Top