Newsy MMA Userów

1679761360911.png


W sumie nawet śmieszne
 
Niech Szczur zacznie się sapać najlepiej do Bonesa.

Nikt nie chce walczyć ze Szczurem - taki skurwiel jest niebepieczny, że kojarzę chyba z 6-ciu zawodników, którzy go wyzywali a on się osrał - Costa, Burns, Shavkat, Bo Nickal, Belal Muhhamad, nawet kurwa Kevin Lee ostatnio się odkleił przez CTE i powiedział, że Chen-Chena ubije :D


I Roman Dolidze
 


Może jakieś kontakty z arabami zdobywa i kogoś wciśnie do którejś organizacji, może fajnie być.
Artur ma u siebie jakiegoś Polaka który opuścił ostatnio KSW?

On był tam raczej wypoczynkowo ze znajomymi i rodziną, już z miesiąc temu.

Przy okazji:
Cowboy wprowadzony do Hall of Fame.
Wideo, łezka mi się w oku się zakręciła. No co :fjedzia:




Chyba nie ma tematu jeszcze założonego.
@baju @Cactus
 
Tak na to patrząc to można sobie odpowiedzieć jakie są szanse na Overeema w ksw... ale Martin Maria Lewandowski pewnie dalej będzie mydlił :lol:
 
Tak na to patrząc to można sobie odpowiedzieć jakie są szanse na Overeema w ksw... ale Martin Maria Lewandowski pewnie dalej będzie mydlił :lol:
Ojojoj - to w 2022 to nawet nie mają 0.5mln EUR operacyjnego zysku tylko straty...

Ponoć w drodze takie zestawienie!

1679914474473.png
 
Nie wiem czy było - Paweł Biernat (5-0) wystąpi na gali Ares FC 16 (tej samej, na której Haratyk będzie walczył w walce o pas). Rywalem Rosomaka będzie Francuz Mickael Groguhe (3-1). Gala odbędzie się 23 czerwca w Paryżu.
Źródłem jest tutaj tylko i wyłącznie ten chłop z tapology?
 
Nie wiem czy było - Paweł Biernat (5-0) wystąpi na gali Ares FC 16 (tej samej, na której Haratyk będzie walczył w walce o pas). Rywalem Rosomaka będzie Francuz Mickael Groguhe (3-1). Gala odbędzie się 23 czerwca w Paryżu.
BIERNATONES!

Bieszczadzki Rosomak ŁAAAAAAAAAAAAA! Motorhead albo DOWN przy, któych wychodzi WJEŻDŻA I ROZZJEŻDŻA - jak w Ostródzie wyszedł przy Motorhead to Januszom czerepy pozrywało. Anie było to Ace of Spades.

Polski ARES? Jak w sumie każdy Ares od kilku miechów i Polski Hexagone z Miklaszami, Eszerami i Normanami Parke na jednej gali.
 
Last edited:
Back
Top