Newsy MMA Userów

Już odwołana:fjedzia:
Twierdzi, że dostała okres i nie mogła zrobić wagi, a przeciwniczka odmówiła walki. W każdym razie
giphy.webp

 
Ja wiem, że Dubiel to nie jest zawodnik, ale podsumował Mirka lepiej niż potrafi 2/3 środowiska (mimo iż Mirka wielbię taka prawda)
20211004_164606.jpg
 
Ja wiem, że Dubiel to nie jest zawodnik, ale podsumował Mirka lepiej niż potrafi 2/3 środowiska (mimo iż Mirka wielbię taka prawda) View attachment 27028
Co do tej części że niby zero zaangażowania sam mówił że freaki się pojawiają raz na dwa tygodnie albo rzadziej dlatego nie chce mu się z nimi tak męczyć żeby czekać aż łaskawie się pojawią (głównie o farmazeuszu i cheat meal'u)

Nie wiem o jakim innym trenerze mówią bo bez nazwiska to ja ich mało znam, Miras hipokryta ale zawodników do UFC doprowadził więc bez jakiejkolwiek smykałki trenerskiej na pewno nie jest, a od dubiela tak to brzmi
 
Co do tej części że niby zero zaangażowania sam mówił że freaki się pojawiają raz na dwa tygodnie albo rzadziej dlatego nie chce mu się z nimi tak męczyć żeby czekać aż łaskawie się pojawią (głównie o farmazeuszu i cheat meal'u)

Nie wiem o jakim innym trenerze mówią bo bez nazwiska to ja ich mało znam, Miras hipokryta ale zawodników do UFC doprowadził więc bez jakiejkolwiek smykałki trenerskiej na pewno nie jest
Dokładnie mi chodzi o hipokryzje. Mirek cisnął iluś ludziom, a potem się przymilał jak dostrzegł hajs. Ot świeży też przykład jak kurwił na Jóźwiaka po sytuacji z Cheat Mealem, gadał też kiedyś, że jego zawodnicy gdzieś tam nie będą walczyć i tego nie dotrzymuje. Mirek szuka kasy. No i największe moje pretensje do niego, że potrafi przywalić każdemu trenerowi jak jego zawodnik przegra, a jak ktoś z ASW przegrywa to winni sędziowie
 
Dokładnie mi chodzi o hipokryzje. Mirek cisnął iluś ludziom, a potem się przymilał jak dostrzegł hajs. Ot świeży też przykład jak kurwił na Jóźwiaka po sytuacji z Cheat Mealem, gadał też kiedyś, że jego zawodnicy gdzieś tam nie będą walczyć i tego nie dotrzymuje. Mirek szuka kasy. No i największe moje pretensje do niego, że potrafi przywalić każdemu trenerowi jak jego zawodnik przegra, a jak ktoś z ASW przegrywa to winni sędziowie
Miras bardzo specyficznym człowiekiem jest, w skrócie :mamed:
 
Ja wiem, że Dubiel to nie jest zawodnik, ale podsumował Mirka lepiej niż potrafi 2/3 środowiska (mimo iż Mirka wielbię taka prawda) View attachment 27028
Sory że się jeszcze na ten temat wypowiem, ale rozbawiła mnie ta część że był u niego 3 tygodnie a się wypowiedział jakby przez 23 lata kariery Mirka jako trenera siedział u niego połowę tyle :juanlaugh:


Kontuzja kontuzją, tego nie unikniesz ale jak robił 3 tygodnie to ja nie wiem jak można sobie w tak krótkim czasie wyrobić opinię o trenerze co do kompetencji itd.

Jako osoba to spoko bo Miras jako hipokryta to już od lat się pokazuje :fjedzia:
 
No mi tylko o opinię jako człowieku chodzi. O Mirku jako trenerze to może się wypowiedzieć taki Szewczyk który zapierdala na treningach, a nie YouTuber który pewnie przez te 3 tygodnie jak się 5 razy pojawił to dużo. Trenersko mało jest tak dobrych jak Mirek... Dla mnie za szkolenie tej pseudo kadry MMA (gdyby relacje wszystkich były normalne wzajemnie i z Lewym) powinni odpowiadać Mirek, Kościelski i Złotkowski (bjj, zapasy, stójka)
 
No mi tylko o opinię jako człowieku chodzi. O Mirku jako trenerze to może się wypowiedzieć taki Szewczyk który zapierdala na treningach, a nie YouTuber który pewnie przez te 3 tygodnie jak się 5 razy pojawił to dużo. Trenersko mało jest tak dobrych jak Mirek... Dla mnie za szkolenie tej pseudo kadry MMA (gdyby relacje wszystkich były normalne wzajemnie i z Lewym) powinni odpowiadać Mirek, Kościelski i Złotkowski (bjj, zapasy, stójka)
Omijanie Zabora i jego cudownej techniki twarzotarczy, skandal :matt:

:muttley:
 
Tymek Łopaczyk rozstaje się z AFN
W ogóle może to tylko moje spojrzenie, ale Armia traci swoje gwiazdy o wiele mocniej niż Babilon - każdy na kim budowali gale praktycznie już tam nie walczy poza Mansurem, Kępą, Sygułą, Bednorzem i tym byłym strongmanem.
 
  • Like
Reactions: J.K
W ogóle może to tylko moje spojrzenie, ale Armia traci swoje gwiazdy o wiele mocniej niż Babilon - każdy na kim budowali gale praktycznie już tam nie walczy poza Mansurem, Kępą, Sygułą, Bednorzem i tym byłym strongmanem.

Czyli Armia>Babilon bo szybszy awans zawodnikow do powaznych pieniedzy w dobrych organizacjach
 
Back
Top