Newsy MMA Userów

STERLING TY KURWO JEBANA ZNISZCZYŁEŚ TAK WSPANIAŁĄ KARTE MAM NADZIEJE ZE LYSY ZABIERZ CI PAS ALBO NIECH NAWET INTERIMA ROBI I ZOSTAWI PIOTERA NA KARCIE!
Dawać tam Fonta za niego o tymczasowy albo od razu o pełny, należy się Robowi walka z Yanem. Pytanie czy będzie w stanie się przygotować by wejść do walki za aktora?
 
1632604076540.png
 
Izzy, Hooker i Volkanovski wszyscy przeprowadzają się do Stanów przez Rząd Nowej Zelandii nie pozwalający na treningi mma


Do jakiego obozu wbiją jeszcze nie wiadome, ale jeśli chodzi o robienie progresu świetnie dla całej trójki
 
Izzy, Hooker i Volkanovski wszyscy przeprowadzają się do Stanów przez Rząd Nowej Zelandii nie pozwalający na treningi mma


Do jakiego obozu wbiją jeszcze nie wiadome, ale jeśli chodzi o robienie progresu świetnie dla całej trójki

Dlaczego zakazali ?
 
Co śmieszne, inne sporty jak Rugby itd. dostały pozwolenie na trening ale mma już nie
dopiero sa dozwolone od tego tygodnia
Po przerwie spowodowanej obostrzeniami koronawirusowymi wróciły nowozelandzkie mistrzostwa NPC. Co prawda rozegrano tylko cztery z siedmiu spotkań (nie grały drużyny z Auckland, ponieważ tam poziom ograniczeń wciąż jest zbyt wysoki).
 
dopiero sa dozwolone od tego tygodnia
Po przerwie spowodowanej obostrzeniami koronawirusowymi wróciły nowozelandzkie mistrzostwa NPC. Co prawda rozegrano tylko cztery z siedmiu spotkań (nie grały drużyny z Auckland, ponieważ tam poziom ograniczeń wciąż jest zbyt wysoki).
To i tak lepiej niż mma :fjedzia: Jak przynajmniej 3 którzy robią za elitarny 1% zawodników w NZ (a pewnie więcej z CKB się przeprowadzi) nie przenosi się tymczasowo ale wyprowadza to wiadomo że w planach im pozwolić nawet nie mają. Z tego co Izzy mówił to policja miała problem że Hooker nawet u siebie w chacie ćwiczył
 
Ja pierdole... nie, człowieku ty mogłeś być w UFC za 2-3 walki, a idziesz do kurwidołka z którego nie ma ucieczki

Info lata juz od rana. Dej spokoj jakie UFC? Rutek sie meczyl z Zielinskim takie ksw to jest idealne miejsce dla niego. Tam sie chociaz zmierzy z typami na swoim poziomie bo w Babilonie dostawal leszczy. Niech tu sie wykaze. Wy byscie wszystkich do UFC pchali... Skiba czy Rebecki nie moga sie dostac a tu na pewno o Rutka sie zabijali w USA... wiem wiem byly gadki ze ma oferty ale od gadki do kontraktu to daleka droga.
 
Back
Top