Newsy MMA Userów

a526967da65ad.jpg

:wink:
 
Nie no kurde bez jaj.
Eliminator z Waterson powinien być. Michelle ma 3 wygrane z rzędu i jak dla mnie jest pierwszą pretendentką a nie Joanna z bilansem 1-3 w ostatnich czterech walkach.
Skąd info? póki co nie widze nigdzie.
 
  • Like
Reactions: J.K
Nie no kurde bez jaj.
Eliminator z Waterson powinien być. Michelle ma 3 wygrane z rzędu i jak dla mnie jest pierwszą pretendentką a nie Joanna z bilansem 1-3 w ostatnich czterech walkach.
Skąd info? póki co nie widze nigdzie.

:wink:
 
pierdoli że chce odpocząć i się ustatkować, czyli ma pewnie jakąś klauzule "zakazu konkurencji" czy coś takiego która potrwa pewnie z rok
czyli pokula się do grudnia (skoro jego kontrakt wygasł po walce) i miejmy nadzieje że wbije do poważniejszej organizacji
 
Póki co nie chce mi się jeszcze wierzyć w to co w po głowie mi chodzi ale jeśli Marian niedługo będzie mistrzem to miałby się pewnie zmierzyć o zwakowany pas Gamera który albo za długo negocjuje albo przeprosił się z rozumem i szykuje się coś czego większość się nie spodziewa. Ja sie nadal nie spodziewam. Jeśli faktycznie coś się kroi z UFC to podejrzewam, że KSW nie chce dać takiej podwyżki jakiej oczekuje Gamrot a nie, że ambicje i UFC takie nagle super.
Szanowna redakcja się zainteresuje czy wyjebane?

Było się zainteresować, mówiłem.
 
Ale przeciez sam podkreslales, ze nie wierzysz w Gamera w UFC ;)
To nie kwestia mojej wiary kumplu tylko poszlak i różnych informacji dla dziennikarzy którzy powinni się interesować takim tematem a nie czekać aż będzie podane na tacy :lol:
Niech idzie do UFC faktycznie zobaczymy ile jest wart :wink: zanim się wyczyści będzie koniec 2019/ początek 2020 i po tym okresie się podpisze gdzie będzie 6 miesięcy testowania przez USADE dopiero potem debiut czyli okolice połowy 2020.
Nie dziwie się, że studia chce skończyć, sam wie ile towaru jeszcze w nim jest i ile będzie do ADCC.
 
To nie kwestia mojej wiary kumplu tylko poszlak i różnych informacji dla dziennikarzy którzy powinni się interesować takim tematem a nie czekać aż będzie podane na tacy :lol:
Niech idzie do UFC faktycznie zobaczymy ile jest wart :wink: zanim się wyczyści będzie koniec 2019/ początek 2020 i po tym okresie się podpisze gdzie będzie 6 miesięcy testowania przez USADE dopiero potem debiut czyli okolice połowy 2020.
Nie dziwie się, że studia chce skończyć, sam wie ile towaru jeszcze w nim jest i ile będzie do ADCC.

Zainteresowaliśmy się. I ze wszystkich naszych źródeł i weryfikacji, na chwilę obecną nie ma mowy o Gamrocie w UFC. Są dwie szkoły myślenia: "oszukuje wszystkich i idzie do UFC, pomimo dwóch walk w kontrakcie jakie mu zostały w KSW" oraz "Nie idzie do UFC i naprawdę sobie robi przerwę tak jak ogłosił". W związku z usunięciem pierwszej opcji, przekazaliśmy drugą po jego ogłoszeniu tego.
 
Zainteresowaliśmy się. I ze wszystkich naszych źródeł i weryfikacji, na chwilę obecną nie ma mowy o Gamrocie w UFC. Są dwie szkoły myślenia: "oszukuje wszystkich i idzie do UFC, pomimo dwóch walk w kontrakcie jakie mu zostały w KSW" oraz "Nie idzie do UFC i naprawdę sobie robi przerwę tak jak ogłosił". W związku z usunięciem pierwszej opcji, przekazaliśmy drugą po jego ogłoszeniu tego.
Brawa dla redakcji choć cenniejsze są informacje przed oficjalnym ogłoszeniem gdzie wtedy każdy jest mądry.
 
Back
Top