Newsy MMA Userów

59325976_285045199117385_4830570280317624224_n.jpg
 
Póki co nie chce mi się jeszcze wierzyć w to co w po głowie mi chodzi ale jeśli Marian niedługo będzie mistrzem to miałby się pewnie zmierzyć o zwakowany pas Gamera który albo za długo negocjuje albo przeprosił się z rozumem i szykuje się coś czego większość się nie spodziewa. Ja sie nadal nie spodziewam. Jeśli faktycznie coś się kroi z UFC to podejrzewam, że KSW nie chce dać takiej podwyżki jakiej oczekuje Gamrot a nie, że ambicje i UFC takie nagle super.
Szanowna redakcja się zainteresuje czy wyjebane?
 

Nie wiem czy oglądacie czasem Strelka, ale ja dziś przeglądając sobie kilka walk natrafiłem na coś takiego, od 4:20 ponoć brat, Johny'ego Walker'a.

Edit: Teraz zauważyłem, że Johny Walker stał u niego w narożniku.
 
Póki co nie chce mi się jeszcze wierzyć w to co w po głowie mi chodzi ale jeśli Marian niedługo będzie mistrzem to miałby się pewnie zmierzyć o zwakowany pas Gamera który albo za długo negocjuje albo przeprosił się z rozumem i szykuje się coś czego większość się nie spodziewa. Ja sie nadal nie spodziewam. Jeśli faktycznie coś się kroi z UFC to podejrzewam, że KSW nie chce dać takiej podwyżki jakiej oczekuje Gamrot a nie, że ambicje i UFC takie nagle super.
Szanowna redakcja się zainteresuje czy wyjebane?


Oczywiście, ze wyjebane. Kto ma przeprowadzić taki wywiad? Dubertowa ma chłopaka i skończyło sie bujanie po poznańskich klubach, Jacek to chyba juz na emeryturze, a Filip coś tam zagada przy okazji gal Kawula (KSW i FFF) i na tym sie kończy. Zresztą i tak nie wolno zadawach dociekliwych i/lub niewygodnych pytań. Nie chcę brzmieć jak kutas i sie czepiać calej redakcji, ale jeden typ z Fightsport (mimo, ze irytujący i często palnie jakąś głupotę) zjada całą polska branże. A szkoda.

Oczywiście chodzi mi o wywiady i ruszenie z majkiem w teren, bo ludzie odpowiedzialni za newsy ze swiata robią super pracę i codziennie dostarczaja nam cos ciekawego.
 
Oczywiście, ze wyjebane. Kto ma przeprowadzić taki wywiad? Dubertowa ma chłopaka i skończyło sie bujanie po poznańskich klubach, Jacek to chyba juz na emeryturze, a Filip coś tam zagada przy okazji gal Kawula (KSW i FFF) i na tym sie kończy. Zresztą i tak nie wolno zadawach dociekliwych i/lub niewygodnych pytań. Nie chcę brzmieć jak kutas i sie czepiać calej redakcji, ale jeden typ z Fightsport (mimo, ze irytujący i często palnie jakąś głupotę) zjada całą polska branże. A szkoda.

Oczywiście chodzi mi o wywiady i ruszenie z majkiem w teren, bo ludzie odpowiedzialni za newsy ze swiata robią super pracę i codziennie dostarczaja nam cos ciekawego.
No trudno, podrzuciłem mam wrażenie ciekawy temat z potencjałem bo coś może być na rzeczy faktycznie i warto było by się w to zagłębić.
 
Właśnie słucham wywiadu Asi.W sumie żadnej relacji w wiadomościach nie ma, poza tym, że będzie statuetka z jej podobizną wydana przez Bobble Heads (taka mała laleczka/statuetka). Oczywiście Asia brzmiała niezwykle szczęśliwa z tego powodu i pełna entuzjazmu. Statuetka jest w sprzedaży właśnie w tym momencie.
Haha, a ja głupi myślałem, że ogłoszenie walki. O Jezusiczku.
 
Gamrot w UFC ?
Takie plotki kraza na cohones :kawulpokapoka:

Lewy w wywiadzie dla InTheCagePL niespełna tydzień temu mówił że Gamer ma wystąpić na 1 gali w drugim półroczu , po czym Paweł uświadomił go że ten termin pokrywa się z mistrzostwami ADCC które mają się odbyć na przełomie sierpnia/września i są bardzo istotne dla Gamera na co a Lewy odpowiedział że w takim razie nie będą mu stawać na przeszkodzie w realizacji jego celów sportowych. Martin wymienił też potencjalnych rywali: Parnasse , Marian , trylogia z Normanem.
Z drugiej strony w wywiadzie z Jarem sprzed 3 dni Lewy przyznał że są tarcia na linii: Gamrot vs KSW .
Tak że ten tego :fjedzia:
Pożyjemy i zobaczymy co z tego wyniknie.
 
Back
Top