Newsy MMA Userów

Nie wszystko z tych 65$ wraca do UFC, dystrybutorzy i stacje też swoje dostaną.

Naprawdę przed walką z Diazem był tutaj ktoś chyba mega blisko sbg, kto pisał, że Conor wykluca się z UFC o szmal. Chciał około 13$z każdego ppv. Gość miał informacje, które później się potwoerdzaly. Oczywiście był wysmiewany i chyba zniknal
 
Held wczoraj troche slabo. Gordon Ryan zarznal wszystkich sam i bez niego alpha fail by nie wygralo. Za to mecz team polaris vs team 10th planet to bedzie klasyk.
Śledzisz dzisiaj ADCC? Wardziak pierwszy raz startuje w tej formule, już ma finał. Gamer właśnie awansował do finału. Nie wiem jak reszta, widziałem, że z zawodników mma jest też Bandel.
 
Naprawdę przed walką z Diazem był tutaj ktoś chyba mega blisko sbg, kto pisał, że Conor wykluca się z UFC o szmal. Chciał około 13$z każdego ppv. Gość miał informacje, które później się potwoerdzaly. Oczywiście był wysmiewany i chyba zniknal
Też mogę napisać takie coś. UFC na starcie oddaje 50% z ppv dla dostawców, a potem dochodzą wypłaty dla zawodników, podatki itp. Wątpię żeby ich umowa różniła się mocniej od tych na UFC 202 i UFC 205, tu poszli na układ z promocją jego łychy, a to już coś.
 
ksw46_900x507450.jpg
 
Śledzisz dzisiaj ADCC? Wardziak pierwszy raz startuje w tej formule, już ma finał. Gamer właśnie awansował do finału. Nie wiem jak reszta, widziałem, że z zawodników mma jest też Bandel.

Nie wiem gdzie obejrzeć.
 

Jakie to jest żałosne jak na włodarza "ekh najlepszej europejskiej federacji", kiedyś KSW oglądałem co gale, kupowałem zawsze PPV nigdy nie bawiłem się z złodzieja... od chyba 3 gal wstecz przestałem oglądać KSW, z kilku powodów. Jak pycha organizatorów, jak to że pieniądze które wydałem na PPV poszły na cyrkowych celebrytów niż angaż prawdziwych zawodników. "Nie bierzemy odpadów z UFC" no jasne po co brać zawodników średniej klasy, co nie walczą może jak Anderson Silva czy Cro Cop tylko są większości solidnymi średniakami którzy na naszym rynku by się sprawdzili. Lepiej zatrudnić nie ze względu na rekord na sherdogu tylko liczbę obserwujących na instagramie czy twitterze. Wagę ciężką zasila teraz jakiś aktor który słynnie z dziar i bicków, czemu nie mógł to być Grabowski? Sądzę że gaża byłaby duuuużooo mniejsza a sportowo odrobiłoby dużo lepiej. Nie dziwie się że dużo zawodników zjechało z formy, bo na co mają się starać? Nie dziwie się że Karol Bedorf zjechał z formy gdzie przez pewien czas największym zagrożeniem był Pudzian ( nie mam nic do Mariusza, on jest dla mnie zawodnikiem z krwi i kości ale wtedy był na wciągniecie dla Karola). Szkoda że nie szli drogą wielu organizacji że robią gwiazdę, puszczają do UFC, tworzą kolejną. Jakoś te organizacje robią tak od lat i działają, przez co nie topią się w własnym sosie. A tak danie główne Mamed, Materla z powodu na wiek niedługo się skończą, i czy ppv będzie sprzedawane tylko freaki? Od 5 lat też zauważam że Martin i Kawul z organizatorów i biznessmenów z krwi i kości, mają parcie żeby sami być celebrytami. Jak kiedyś słuchałem wywiadów z zaciekawieniem, bardzo profesjonalnie odpowiadali o ich pracy, zawodnikach i kontaktach. A ostatnio najwięcej u kawula widać taką mega wiochę okularki, czapka, gadka no siema mordeczko ufc to może chuja zrobić hehe no ja mam hajs i bans. Bo Martin mimo gwiazdorzenia potrafi jeszcze udzielić fajnego i sensownego wywiadu ale tylko z Mymma.
 
Back
Top