Newsy MMA Userów

https://www.facebook.com/CRC.CageRing/
Transmisja gali CRC za darmo.
Rozpiska:
26815312_559340131099035_6744350362589952541_n.jpg


O, nie wiedziałem, że Piskorz jest w SBG, ciekawe czy dostąpił zaszczytu dotknięcia Krula
 
Ja tam Babilońskiemu kibicuję, nie każdego stać od razu na miszczów pokroju Oświecińskiego i Popka
wiem, mnie dziwi jak on przy takich rozpiskach hale wypelnia, tez go szanuje
ACB mialo 10x taki budzet, a sprzedalo 200 biletow
 
O, nie wiedziałem, że Piskorz jest w SBG, ciekawe czy dostąpił zaszczytu dotknięcia Krula
Pewnie tak, bo nawet wygląda trochę jak Krul. Wychodzi za dwie walki. W tej chwili walka Jeanderson Castro vs Waldemar Cichy.
Widzę, że Tomek Bronder tam sędziuje
 
W sumie to taka bardziej ciekawostka, że słoweńska organizacja WFC ponownie zorganizuje galę z cyklu "road to KSW". WFC 22: Road to KSW odbędzie się 19 maja w Lublanie, stolicy Słowenii. Póki co w walce wieczoru ogłoszono Svetoslava Savova, który będzie bronił pasa przeciwko Jose Landi-Jonsowi.

 
po co taki Shamaev czy Pawlak jeśli masz Kulak vs Tarabanka
Właśnie to mnie dziwi. Warszawa, sporo lokalnych klubów. Zakontraktowali Kowalewicza, promowali Shamaeva, a mimo to wystawiają do "najlepszego fightcardu" Kułaka z kolesiem z rekordem 3-6. Na upartego można z czeluści stolicy znaleźć jakichś ciekawych, młodych prospektów.
 
Właśnie to mnie dziwi. Warszawa, sporo lokalnych klubów. Zakontraktowali Kowalewicza, promowali Shamaeva, a mimo to wystawiają do "najlepszego fightcardu" Kułaka z kolesiem z rekordem 3-6. Na upartego można z czeluści stolicy znaleźć jakichś ciekawych, młodych prospektów.
Jozwiak Arbiego w chuja zrobil
 

Dla mnie żenada w hooy. Zamiast skonfrontować ze sobą w fajnej walce Kułaka i Grzebyka (może nawet o pas) skoro i tak są na jednej gali to Kułakowi dają ogórasa zakiszonego jeszcze z poprzedniej zimy, a Grzebykowi ściągną jakiegoś kolejnego 'bardzo mocnego rywala z zagranicy' czyt.kolejny Białorusin czy tam Ukrainiec do nabicia rekordu. Jeszcze Jóźwiak zapowiada turniej wagi średniej, na chuj to? :siara:
 
I najlepsze jest to, ze to jest rewanz xD

najdroższy zawodnik na "najlepszego fightcardu" dostaje chłopaka z rekordem 3:6 z kim już wygrał.

to naprawde są "wielkie emocje":mjsmile:
 
Jak ktoś lubi takie głupoty to ostatnio pojawiło się nowe show od metropcs które prowadzi Forrest Griffin. Kojarzy mi się to torchę z Inside MMA z Basem Ruttenem. Sporo znanych fajterów tam zapraszają. Jest bardzo chaotycznie ale jest też sporo beki. Bardziej to podcast przypomina niż telewizje :lol:Ostatnio był Novitzki, Khabib, Nunes, Mysza, Werdum, Gastelum, Jessica Eye.

 
Back
Top