Newsy MMA Userów

Jak napiszę, że koleś ma dobrą klatę to nikt się nie odezwie a tak to chociaż jakiś feedback.

3a67e17472720ea2048cf1f334231e94.gif

:brianvomit:
:antonio:
 
Bellator 184

Eduardo Dantas vs. Darrion Caldwell — Caldwell UD 48-47 X2, 50-45.
Daniel Straus vs. Emmanuel Sanchez — Sanchez via sub (triangle) 1:56 R3.
Pat Curran vs. John Teixeira — Curran 29-28, 30-26, 30-27.
Joe Taimanglo vs. Leandro Higo — Higo 29-28, 30-27 X2.
Steve Kozola vs. Carrington Banks — Banks UD 30-27, 30-25 X2.
Westin Wilson vs. L.J. Hermreck — Wilson via sub (RNC) 0:55 R2.
Justin Patterson vs. Chance Rencountre — Rencountre via sub (d’arce) 2:58 R1.
DeMarcus Simmons vs. Teagan Dooley — Dooley via sub (americana) 2:12 R2.
Shakir McKillup vs. Sean Holden — Holden TKO 4:39 R2.
Manny Muro vs. Emmanuel Rivera — Muro UD 30-27 X3.
Kendall Carnahan vs. Daniel Carey — Carnahan UD 29-28, 30-27 X2.

 
@Krzysztof Skrzypek kolejni niezadowoleni po YBN 10.
Uwaga
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
23 września jak wiecie miałem walkę na gali Young Blood Night 10 w Kędzierzynie-koźlu. Chce was poinformować o tym co się stało. Oczywiście jak zawsze podpisałem z "organizatorem" kontrakt na walkę. Stoczyłem walkę po czym jak zawsze po gali organizator poeinien wypłacić honorarium. I tu własne jest sedno sprawy. ZOSTAŁEM OSZUKANY
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
Nie ma na to przyzwolenia tak się nie robi.... skoro jest podpisany kontrakt każdemu z nasz powinno się wypłacić to co zawodnikowi należne. Pan Robert Nossol to oszust który chce jeszcze zrobić w Polsce 3 gale. Ja mu na to nie pozwole. Jeśli i mówię to oficjalnie nie wypłaci mi tego co powinien sprawia trafia do adwokata i mediów w całej Polsce. Nie pozwolę by zrobił jeszcze jakąś gale w Polsce i oszuka następnych zawodników. Organizacja IMMAF oraz Niemiecki i Polski odpowiednik tej organizacji został już poinformowany.Trzeba z tym walczyć
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
203c.png
‼️
Oczywiście pokaże wam. Podpisany kontrakt w zdjęciach.





 
Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.

takie jest info jak się klika na zdjęcia. Rozumiem, że postraszyłeś i pieniądze się znalazły?
 
te euro jest przekreślone. więc może to o 1500zł chodzi? kurde, dostać w mazak za 1500zł, a nie dostać 1500...to w sumie 3k"
za 6k to i ja wyskoczę i to od razu do tego największego :)
 
Więcej klas wagowych nic nie da, bo i tak każdy będzie zbijał do jak najniższej i jak najwięcej się da. Tu trzeba nie z klasami coś zrobić tylko z podejściem do zbijania wagi. Niech zrobią ważenia tuż przed galą. Nikt nie odwodni się tak żeby umrzeć, bo będzie zaraz musiał walczyć więc musi mieć siły. Co w tym trudnego?
 
Więcej klas wagowych nic nie da, bo i tak każdy będzie zbijał do jak najniższej i jak najwięcej się da. Tu trzeba nie z klasami coś zrobić tylko z podejściem do zbijania wagi. Niech zrobią ważenia tuż przed galą. Nikt nie odwodni się tak żeby umrzeć, bo będzie zaraz musiał walczyć więc musi mieć siły. Co w tym trudnego?
Dokładnie. Trzeba być niezłym zakutym łbem żeby ciąć wage jak sie zaraz walke ma. Organizatorzy pewnie by to wprowadzili tylko, że ważenie dzień wcześniej to często ważne wydarzenie i duży element promocji walki.
 
Back
Top