Newsy MMA Userów

14 października. Czerwiński RIP. 4osobowy turniej K1

DGy3FaaXoAAZKWH_750x400_acf_cropped.jpg
 
Zajebisty podcast z Ricksonem i Renzo u Serry i Nortona. Rickson to jest prawdziwy mistrz. Zajebiście się go słucha. Jedna z najbardziej inspirujących według mnie postaci w sportach walki. Renzo też tryska charyzmą na maksa. :lol:






Debiut Justina. Jest bardzo brutalnie :lol::lol::lol::evil::evil:

 
Last edited:
Czyli raczej małe szanse na występ Taisumova w Gdańsku skoro szuka rywala. Szkoda, oby mimo wszystko dorzucili jakiś fajny pojedynek np. Diakese.
Szkoda. Jego z Millerem mi tylko brakuje na gdańskiej karcie i można zamykać. Choć o ile dobrze liczę to jest 10 walk na karcie w tej chwili, jeszcze ze 2 mogą dorzucić.
 
http://www.sport.pl/inne/7,102005,2...-sport-pl-przestepca-kupil-mi-tira-karmy.html

Baardzo fajny wywiad. Szkoda, że nie padły nazwiska tych celebrytów
Zacytuje Fragment
Zawsze chciałem zrozumieć, po co ludziom tyle pieniędzy. Żeby sobie kupić 20 zegarek? Czy wkleić na niego brylanty? To są tylko rzeczy. Bogaci umierają i zostawiają po sobie majątki. Biedni umierają z głodu. Na takich galach MMA w pierwszych rzędach przeważnie same znane gęby. Głównie żeby się pokazać, żeby kamera nakręciła. Oni przeważnie się walkami nie interesują, nawet nie do końca je rozumieją. Niech se siedzą, koło ch**a mi to lata, ale jak trzeba pomóc to ich nie ma! Ewa Minge robiła czas temu zdjęcia znanych osób do kalendarza swojej fundacji. Byłem ja był Rysiek Peja i jeszcze kilka osób. Jak poprosiła o możliwość przyjazdu kilku celebrytów, to sobie krzyknęli po 20 tysięcy. No i taka jest ludzka pomoc tych pięknych i wspaniałych. Dam ci jeszcze jeden przykład. Mój kolega jest przestępcą. No taki ma od dawna zawód. I wiesz co? Kupił mi tira karmy. Całego pi********go TIRA karmy! A biznesmen, dał mi 20 złotych. Takie porównanie.


Ciekawe z czego ten przestepca miał kase na karme:boss::rofl:
 
Zacytuje Fragment
Zawsze chciałem zrozumieć, po co ludziom tyle pieniędzy. Żeby sobie kupić 20 zegarek? Czy wkleić na niego brylanty? To są tylko rzeczy. Bogaci umierają i zostawiają po sobie majątki. Biedni umierają z głodu. Na takich galach MMA w pierwszych rzędach przeważnie same znane gęby. Głównie żeby się pokazać, żeby kamera nakręciła. Oni przeważnie się walkami nie interesują, nawet nie do końca je rozumieją. Niech se siedzą, koło ch**a mi to lata, ale jak trzeba pomóc to ich nie ma! Ewa Minge robiła czas temu zdjęcia znanych osób do kalendarza swojej fundacji. Byłem ja był Rysiek Peja i jeszcze kilka osób. Jak poprosiła o możliwość przyjazdu kilku celebrytów, to sobie krzyknęli po 20 tysięcy. No i taka jest ludzka pomoc tych pięknych i wspaniałych. Dam ci jeszcze jeden przykład. Mój kolega jest przestępcą. No taki ma od dawna zawód. I wiesz co? Kupił mi tira karmy. Całego pi********go TIRA karmy! A biznesmen, dał mi 20 złotych. Takie porównanie.


Ciekawe z czego ten przestepca miał kase na karme:boss::rofl:
No wziął kredyty na samotną matkę z dzieckiem, opierdolił 80 letnią babcie na wnuczka ewentualnie wywalili kogoś w kosmos na jakiś towar ... ale pieski kocha pi@rdolony zj@b ( mówię o przestępcy nie o Różalku)
 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiadomośc dla sparaliżowanego Takayamy od Don Fraye'a



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fIKZaJJ.jpg
 
Back
Top