Newsy MMA Userów

Polecam wejść na fb Różala xDDD
Mazurek o kurwa
Screenshot_20170713-222752.png
 
Nie zasłużył.

Ale kto nie zasłużył? xD Swoją drogą rewanż mógłby być dla obu ostatnim DUŻYM skokiem na kasę.

Nikt mistrzowi nie zarzuci, że nie dotrzymał słowa xD Skończył? Skończył, więc odpierdolcie się balasy.

Zastanawia mnie jedno. Skoro on tak gardzi balasami i ma na nich wyjebane dlaczego w każdym wywiadzie o nich wspomina i w każdym wpisie ich cytuje
 
Jussier Formiga vs. Ulka Sasaki na UFC Fight Night w Japonii

Syuri Kondo vs. Chan-Mi Jeon na UFC Fight Night w Japonii

Jenel Lausa vs. Naoki Inoue na UFC Fight Night w Japonii


Mozliwy powrót Sexyamy #Konkur

 
W internecie jest gównoburza z fenem i prezesem, że nie pomógł Zontiemu, który zwrócił się do nich z prośbą o pomoc(operacja po wypadku samochodowym), kochany prezes się tego wyparł itd., tutaj jeszcze nikt o tym nie wspomniał - także wspominam.
 
W internecie jest gównoburza z fenem i prezesem, że nie pomógł Zontiemu, który zwrócił się do nich z prośbą o pomoc(operacja po wypadku samochodowym), kochany prezes się tego wyparł itd., tutaj jeszcze nikt o tym nie wspomniał - także wspominam.
Przy okazji na wierzch wyszły też kolejne kontraktowe smaczki jakie serwuje FEN. W wielkim skrócie, Zonti dostawał kontrakty na pojedyncze walki, nie było podpisu na grubo wcześniej tylko w okolicach dnia walki. Kolejny brak profesjonalizmu, ale wiadomo, są młodą organizacją.
 
Przy okazji na wierzch wyszły też kolejne kontraktowe smaczki jakie serwuje FEN. W wielkim skrócie, Zonti dostawał kontrakty na pojedyncze walki, nie było podpisu na grubo wcześniej tylko w okolicach dnia walki. Kolejny brak profesjonalizmu, ale wiadomo, są młodą organizacją.
Dokładnie, jebany śmieć napisał, że Zonti już nie jest ich zawodnikiem, a nigdy z nimi nie mieli większego kontraktu.

Mi tu już nawet nie chodzi o to czy pomógł czy nie, chodzi o pewne ludzkie normy, które prezio "guzikopękającakoszula" ich nie ma, co do tego drugiego typa to się nie wypowiadam, bo on się tak często nie udziela.
 
Ale czemu Jóźwiak ma mu płacić za operacje?
Nie chodziło o zapłatę, chodziło o pomoc wśród sponsorów, kontrahentów, kontaktów. Inne organizację potrafią wspomóc swoje gwiazdy w przypadku ich ciężkich chwil/kontuzji, Fen za to mówi, że to nie ich zawodnik, bo nie ma z nim kontraktu.

PS. A po za tym, to ostatnio FEN dużo stracił w moich oczach, tak jak byłem zajarany tą organizacją, tak od jakiś 2,3 gal mnie irytują zachowaniem.
 
Back
Top