Newsy MMA Userów

34e0af0ca8207.jpg
Myślę, że szef organizacji trochę za bardzo pojechał po bandzie. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie, ale takie słowa nie powinny padać publicznie. Mógł zostawić to dla siebie, albo po prostu napisać że nie zgadza się na promowanie takich rzeczy i dlatego nie podpisze kontraktu z Nike. Ogólnie dużo takich osób ale potrafią się ugryźć w język. Odnoszę wrażenie, że w Rosji ten wpis został zupełnie inaczej odebrany:lol: Ogólnie rozpiskę zajebistą zrobili, więc szkoda by było gdyby był jakiś kwas. Z drugiej strony jednak Gdańsk to duże miasto, a ze statystyk wynika, że gejów/lesbijek jest więcej niż nam się wydaje (500 tys. co najmniej), Prezydentem prawie stutysięcznego miasta jest Biedroń, także nie zdziwiłbym się jakby było ciśnienie na odwołanie gali albo jakieś incydenty podczas niej. Ogólnie sam osobiście mam wyjebane na tą grupę społeczną, ani mnie to grzeje ani mnie to ziębi, jeśli widze jakąś pare gejów to po prostu robię to samo gdy widze mocno otyłą dziewczyne w leginsach, nie patrze. Jedynymy problem jaki z nimi mam to to, że chcą adoptować dzieci. Dla mnie to jednak przegiecie, dzieciak powinien mieć mame i tate.
 
to nie jest zaden fejk? budyn (prezydent Gdanska) przeciez jest wielkim milosnikiem muzulmanow. Teraz to musi byc na prawdziwym rozdrozu, co zrobic muzulmanie vs homoseksualisci? jak zyc? impas fchuj! gdyby mial wlosy to pewnie by osiwial jak golabek
 
Myślę, że szef organizacji trochę za bardzo pojechał po bandzie. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie, ale takie słowa nie powinny padać publicznie. Mógł zostawić to dla siebie, albo po prostu napisać że nie zgadza się na promowanie takich rzeczy i dlatego nie podpisze kontraktu z Nike. Ogólnie dużo takich osób ale potrafią się ugryźć w język. Odnoszę wrażenie, że w Rosji ten wpis został zupełnie inaczej odebrany:lol: Ogólnie rozpiskę zajebistą zrobili, więc szkoda by było gdyby był jakiś kwas. Z drugiej strony jednak Gdańsk to duże miasto, a ze statystyk wynika, że gejów/lesbijek jest więcej niż nam się wydaje (500 tys. co najmniej), Prezydentem prawie stutysięcznego miasta jest Biedroń, także nie zdziwiłbym się jakby było ciśnienie na odwołanie gali albo jakieś incydenty podczas niej. Ogólnie sam osobiście mam wyjebane na tą grupę społeczną, ani mnie to grzeje ani mnie to ziębi, jeśli widze jakąś pare gejów to po prostu robię to samo gdy widze mocno otyłą dziewczyne w leginsach, nie patrze. Jedynymy problem jaki z nimi mam to to, że chcą adoptować dzieci. Dla mnie to jednak przegiecie, dzieciak powinien mieć mame i tate.

Jego firms, $tac go to goda co chce
 
Sąd odroczył rozpoczęcie sprawy apelacyjnej olsztyńskich zawodników MMA
W styczniu Sąd Rejonowy w Olsztynie orzekł, że nie było mafii, a jedynie próba odzyskania długu i wydał wyrok w głośnej sprawie czterech olsztyńskich zawodników MMA. Dwaj Polacy i dwaj Czeczeni mieli przy pomocy gróźb i szarpania domagać się zwrotu długu od dwóch mężczyzn, którym wcześniej pożyczyli duże kwoty. Sąd skazał ich na kary więzienia – po 2 lata dla Polaków w zawieszeniu na 5 lat, a w przypadku Czeczenów 1,5 roku dla Aslana A. i 10 miesięcy dla Aslambeka Saidova – oba wyroki w zawieszeniu na 3 lata.

Teraz Sąd Okręgowy uznał, że możliwa jest zmiana klasyfikacji czynu, ale muszą być o tym powiadomieni oskarżeni. Ponieważ nie było ich w sądzie stąd decyzja o odroczeniu sprawy. Skazani Czeczeni walczą o całkowicie uniewinnienie, bo jak utrzymuje ich obrońca, mecenas Wojciech Wrzecionkowski, sąd pierwszej instancji uznał, że skazani uczynili z odzyskiwania długów stałe źródło utrzymania, tymczasem była to jednorazowa sytuacja.

Sprawa apelacyjna ma się rozpocząć po wakacjach 6 września.
https://ro.com.pl/sad-odroczyl-rozpoczecie-sprawy-apelacyjnej-olsztynskich-zawodnikow-mma/01340646
 


Tak jak nie mam żadnych wątpliwości że Oskar zrobił już wszystko co mógł by dostać się do UFC, tak co do Kotwicy czy Oleksiejczuka mam jeszcze jakąś rezerwę. Obaj są świetni, ale jakoś no.. dla mnie wciąż trochę za mało. Umiejętności im absolutnie nie odmawiam i nie umniejszam, ale chciałabym serio solidnego nazwiska dla tej dwójki i może, może wtedy stwierdzę że jest ok. Chętnie w UFC zobaczyłabym też Prachnio, kiedy wypełni kontrakt z ONE.
Dziwi mnie to jak ciężko jest znaleźć dobrego rywala dla Salima. Ciekawe jak dużą rolę odgrywają tutaj kwestie finansowe. Na UFC Gdańsk jednak bym go mocno widziała nawet z jakimś średnim rywalem z półki UFC.


No, wracam do licencjatu. Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się :cryme:
 

Szacun dla kolesia, dawno mi walka tak humoru nie poprawiła. Bellator płacił Pico przez 3 lata miesięczną pensje, a Freemana nawet do trailera nie dali.:DC:
 
Zawsze o naszych mówiło się "Polski ktośtam" i w końcu jest odwrotnie. Mamy Brytyjskiego Jurasa. W sumie ok. Chętnie go zobaczę w takiej jednej, ostatniej walce. Jego książkę też bym przeczytał, ale póki co u nas niedostępna.
Wrzucilem raczej jako podsumowanie wczorajszej gali, ale licze na jeszcze jeden wystep Dana, bo to znaczaco zwieksza szanse na powrot UFC do Nottingham.

Też miałem coś pisać na jej podsumowanie, ale w sumie - powiem w szczęce.
Odczytuje to jako zapowiedz audycji juz w przyszlym tygodniu, swietne info.
 
Back
Top