Newsy MMA Userów



:penn:
Edit. Nie wiem o chuj chodzi z tym, że nie wyświetla, ale każdy zawodnik, który skończy walkę przed czasem dostanie 5000$ bonusu. Mowa ofc o ACB w Ergo.
 
Last edited:


:penn:
Edit. Nie wiem o chuj chodzi z tym, że nie wyświetla, ale każdy zawodnik, który skończy walkę przed czasem dostanie 5000$ bonusu. Mowa ofc o ACB w Ergo.

Od poprzedniej gali to już wprowadzili ziom. Temat już wałkowany na forum wielokrotnie:wink:
 
Wrzucili przed chwilą na fp, to pomyślałem, że nowinka. Jak widać lubią odgrzewać kotleta ;)
Na takim rynku jak polskie MMA to pisałbym o tych 5k$ wszędzie. Reklamy w TVN bym wykupił. Za jeden taki bonus niektórzy organizują pojedyncze wydarzenia, lol.
 


@baju Idealny materiał do zrobienia tematu o moim ulubionym, przyszłym zawodniku mma :deniro:. Skoro buja się z takimi dzikami po górach, to pewnie szykuje się na epicką wojnę z Popkiem/Tyberiuszem.
 


Matt i Fedor będą na żywo w nowym studio. :redford:

Poniedziałki są lepsze od kiedy dowiedziałem się o tym podcaście, dawno, dawno temu. :) Ogień. Fajne studio!

Ciekawostka dla wszystkich, którzy myśleli, że UFC da kary Chiesie oraz Lee za występki na konferencji:



#promołszyn
 
Poniedziałki są lepsze od kiedy dowiedziałem się o tym podcaście, dawno, dawno temu. :) Ogień. Fajne studio!

Ciekawostka dla wszystkich, którzy myśleli, że UFC da kary Chiesie oraz Lee za występki na konferencji:



#promołszyn

ale chyba od dawna nic ciekawego nie bylo, co?
 
Back
Top