Newsy MMA Userów

po ostatniej walce o tytul na fight nights global w rosji i przegranej po splicie, Gadzhimurad Khiramagomedov zlamal szczeke w pokoju hotelowym, ruskiemu prezydentowi zwiazku mma. zajebal mu z partyzanta jak sobie spokojnie rozmawiali. czego sie spodziewac po tych kozojebach z dagestanu
 


Dzisiejszego wieczoru wylatuje z Nowego Jorku do Polski Także widzimy się już jutro o godz. 13:00 na @chopinairport
 
Konferencja będzie pokazana na żywo w Polsat Sport, a ważenie w Polsat Sport News. Media trening nie wiem.


18589006_1303594029696086_3341142575963644605_o.jpg
 
Nurtuje mnie to after party o 21 XD
A to akurat proste. Walki będą już od 19:30, czy nawet 19:15. Jak ktoś wcześniej skończy udział w gali to może bez problemu po ogarnięciu się iść na after już po 21, choć pewnie będą wtedy tam sami klubowicze, a zawodnicy dotrą później. W sumie wstęp 20zł, ale pewnie nie przeszedłbym selekcji:crazy:
 
@baju może warto zrobić temat żeby zachęcić kibiców do przywitania JJ?
Jeszcze @Maciej Szumowski robi chyba newsy do WP. Chwilę by powisiało na fb, czy stronie głównej WP, czy SF i więcej ludzi by się zebrało. Sport.pl też milczy, a to ich ambasadorka.

Wysłałem TT i podali dalej ze Sport.pl. Duma :) Asi się należy.
 
Last edited:
Jeszcze @Maciej Szumowski robi chyba newsy do WP. Chwilę by powisiało na fb, czy stronie głównej WP, czy SF i więcej ludzi by się zebrało. Sport.pl też milczy, a to ich ambasadorka.
Przydałoby się jak najbardziej. Niby Asia dodała na swoim fan page, ale wiadomo jaki śmietnik jest na FB i jak łatwo może to umknąć.
 
Vademecum Kibica

INFO W PIGUŁCE:
  1. Otwarcie bram dla publiki z trybun oraz płyty godz. 16:00
  2. Otwarcie bram dla sektora Płyta Exclusive, Płyta Elite Vip oraz Lóż od godz. 17:00
  3. Bramy są otwarte przez cały czas trwania imprezy.
  4. Catering w Lożach w godz. 18:00 – 01:00
  5. Catering dla sektora Exclusive i Elite Vip w godz. 18:00 – 00:00
  6. Godzina 19:00 start gali studiem Polsatu
  7. Ok. godz.19:15 pierwsza walka
  8. Ok. godz. 19:30 druga walka
Wejście na imprezę jest jednorazowe. Po przekroczeniu bram ( informacja, którą bramą mogą Państwo wejść widnieje na bilecie) czeka Państwa kolejna weryfikacja na kołowrotach ( dotyczy to tylko publiki z trybun oraz płyty ). Bilety osób z płyty po przekroczeniu bram zostaną zeskanowane.
Podczas trwania imprezy bilet należy mieć zawsze przy sobie. Reszta zasad jest opisana w naszym regulaminie.
Poniżej mapka, kliknij aby powiększyć, lub pobierz w pdf w najwyższej rozdzielczości (1,85MB).
Oficjalne otwarcie gali ze standardowa prezentacja zawodników o tej 19?
 
Jeszcze @Maciej Szumowski robi chyba newsy do WP. Chwilę by powisiało na fb, czy stronie głównej WP, czy SF i więcej ludzi by się zebrało. Sport.pl też milczy, a to ich ambasadorka.

Wysłałem TT i podali dalej ze Sport.pl. Duma :) Asi się należy.

Tak, tak, piszę dla WP z @Jakub Madej. Niestety za późno zobaczyłem tę informację, za późno na dodawanie... Następnym razem będę pamiętał, dzięki! :)
 
Back
Top