Newsy MMA Userów

Whittaker - Romero to zajebisty pojedynek. Ten pas tymczasowy będzie miał większą wartość niż wygrany od Bispinga.

100% zgody + w sam raz na main event na gali w Australii. Co więcej, jakby Robert jakimś cudem wygrał, to jedną "obronę" ma w sumie załatwioną (Bispinga ogarnie na mientkości). Także jak wygra, to 2x gala w Australii wyprzedana :)
 
Takie walki jutro:

Virgil Zwicker
(15-5) vs. Zelimkhan Umiev (9-1) - Heavyweight Title, WFCA 38
Nordin Asrih (24-10) vs. Vaso Bakocevic (26-16) - Lightweight Title, Superior FC 17
Renato Gomes (20-10) vs. Fernando Aparecido (7-2), Aspera FC 51
Marcin Bandel (16-5) vs. Vincent Del Guerra (24-19), La Familia Fight Night
 
PLATINUM BLESS. Perry chce Nieśmiertelnego Matta Browna który według niego jest już skończony i skończyły mu sie życia. :lol:


"Anybody that is above me in the rankings," Perry said. "Anybody that makes sense. I was tweeting earlier about Matt Brown being ahead of me. People like that fight. They think that it will be a good fight, but I don't think they know what the hell they are talking about. I would smash that man. He's the immortal. How many lives does he have left? Here kitty, kitty. How many lives you got left? I think he is done. I think he is on his way out. If they want me to beat him, I will take that."



http://www.flocombat.com/article/56...e-to-matt-brown-here-kitty-kitty#.WR9tTJKLSM8
 
Co ten Bisping i UFC odpierdala to ja nie wiem. W planach według Helwaniego Romero vs Whittaker o pas tymczasowy i Rockhold vs Gegard.







----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
:mamed: Amanda zapowiedziała, że każdy ze swoich wywiadów będzie nagrywać live, bo przecież fake news. Niezbyt inteligentne te dziewczyny.
Ech szkoda gadać, wybrakowane sztuki i tyle. Wszyscy wieszali psy na RR a prawda jest taka że bez niej wcale lepiej nie jest hehe.
Widziałem dwa nagrania jedno dla mmajunkie i jedno dla tmz. I jakoś to ich tłumaczenie ma się nijak do tego co tam gadały.

#lesbologic #favelalogic
 
Świetny wywiad i imo dużo wyjaśnia. Mam tylko złe przeczucie, że współpraca Krzyśka z Panem Raubo zakończyła się po tej przegranej. Obym się mylił, bo Pan Raubo jest głosem rozsądku, który musi być cały czas z tyłu głowy Krzyśka.
Też mam taką nadzieje. Bardzo rozsądny człowiek i warto go mieć w swoim narożniku.
 
18527453_1743875502304398_5209400533258777243_o.jpg



Trybałowa, Mirek, słomka czego chcieć więcej?
 
Z ważniejszych walk (nie mogę się dokopać do szczegółowych wyników) na Superior FC 17 - wszystkie trzy pasy nie zmieniły właściciela: Nordin Arish pokonuje Vaso Bakocevica przez TKO, a Edgars Skrivers i Bjoern Schmiedeberg wypunktowali kolejno Antuna Racica i Briana Hedena.
Fabiano Silva, niedawny pretendent do tytułu KSW, przegrał na punkty z Lom-Ali Eskijewem, a niedawny pogromca Pawła Żelazowskiego, Kerim Engizek również wypunktował swojego rywala, Aleksandra Rakasa.
 


Mamy dobre wieści ze wczorajszej gali La Familia Fight Night 8. Zwycięski choć nie tryskający szczęściem Marcin Bandel poddał zastępującego Vincenta del Guerrę – Amira Sheikha Hosseiniego balachą na kolano w zaledwie czterdzieści sekund.
Jak wspomina Marcin, przeciwnik, który jako jedyny zgodził się na zastępstwo w tak krótkim czasie nie był górnych lotów, dlatego też brak u niego większej radości po wygranej.
 
Back
Top