Newsy MMA Userów

Bisping wypowiedział się o formie GSP:

“I don’t know what’s going on, to be quite frank,” the UFC middleweight champion said. “But he looks like he’s been impregnated by an alien.”
hi-res-76dbf95e4847603ee28847f9995235ab_crop_exact.jpg
 
Zmiany, zmiany, zmiany… PLMMA zmierza w kierunku dużych obiektów sportowych, o których od początku mówiło kierownictwo Telewizji Puls, a które dopiero stopniowo postanowił później realizować Mirosław Okniński. Jak udało nam się dowiedzieć, Profesjonalna Liga ma już w zanadrzu aż trzy kolejne imprezy, nie licząc tej w Ciechanowie 20 maja i całość wygląda obiecująco:

PMMA 74 z datą 7 października w Toruniu lub Włocławku
PLMMA 75 z datą 2 grudnia na Centralnym Ośrodku Szkoleniowym Torwar w Warszawie
PLMMA 76 z datą 3 marca w trójmiejskiej Ergo Arenie
Do tej pory największym obiektem na której Profesjonalna Liga miała swoją galę, był ubiegłoroczny Torwar podczas PLMMA 70, z liczbą 4500 sprzedanych wejściówek.

Tymczasem jako ciekawostka, spod Pałacu Kultury w Warszawie właśnie rozpoczął się wyścig promujący majową PLMMA 73, w którym ekipy samochodów zmierzają do Ciechanowa.


Idealne miejsce na powrót GSP tylko trochę późno

Byłem w styczniu w Kanadzie, hala nowa na ponad 20 tys ludzi. Mega obiekt!
 
Ciekawostka, na dwa dni przed ogłoszeniem karty KSW 38 cała karta wisiała na Wikipedii, w UFC tez były takie przypadki że wczesniej pojawiały się breakingi :D
Wiem, ale wiele danych z rozpiski tej edycji KSW ja też znałem wcześniej. I co z tego? :) Takich rzeczy wcześniej się nie rozgaduje. Widocznie o niej dowiedział się ktoś niekompetentny, kto postanowił zabłysnąć w Internecie i dodać to na Wiki.
 
Back
Top