Newsy MMA Userów

Różański miał kontrakt z ACB na jedną walkę. Teraz FEN, KSW, Spartan czy jakieś CW albo inne UFC? :boss:
 
Różański miał kontrakt z ACB na jedną walkę. Teraz FEN, KSW, Spartan czy jakieś CW albo inne UFC? :boss:
O FEN juz sie wypowiadal, ze raczaj nie wchodzi gre. Przypuszczam, ze beda celowali w jakas pojedyncza walke i czekali na rozwoj wypadkow. Ciekawe byloby starcie z Karaoglu gdzies w Niemczech ;)
 
O FEN juz sie wypowiadal, ze raczaj nie wchodzi gre. Przypuszczam, ze beda celowali w jakas pojedyncza walke i czekali na rozwoj wypadkow. Ciekawe byloby starcie z Karaoglu gdzies w Niemczech ;)
Jeśli nie to ACB to w sumie Cage Warriors, BAMMA albo Spartan byłby fajną opcją. KSW i FENu jakoś nie biorę pod uwagę z wiadomych względów.
 
A jakie to zastrzezenia?
Bo mnie umkneło cos chyba w wywiadze ?

Z tego co pamietam w JW nie pasowalo mu, ze wszyscy cwicza razem bez podzialu na amatorow i profesjonalistow, tutaj nie pasuje mu, ze sie nie zmieniaja w parach.
 


Któryś już raz pojawia mi się ten człowiek. Mam wrażenie, że on pierdoli najbardziej kontrowersyjne idiotyzmy tylko po to żeby uzyskać jakąkolwiek reakcje ludzi. Dobry trop?

Ludzie z tego potem newsy robią, nie ogarniam totalnie mediów widocznie. :'(
 
Back
Top