Newsy MMA Userów

KSW nadal milczy ? nie potwierdza ?

C76DDXuWsAANMBp.jpg
 
RDA zawalczy na UFC 212. Lista życzeń, z której to najwięcej mówi się o Covingtonie









Freddie Roach będzie w narożniku GSP podczas jego pierwszej walki po powrocie. Kanadyjczyk już w przeszłości współpracował z legendarnym trenerem, lecz ten nie miał okazji wcześniej stanąć w cornerze zawodnika MMA.



 




Najtańsze bilety 268zł z czego razem z innymi opłatami wyjdzie jakieś 290zł
Ekipa #Cohones odpuszcza Sztokholm także tym razem nas to nie interesuje. Szykujemy forme na Glasgow i Rotterdam :goldi:

 




Najtańsze bilety 268zł z czego razem z innymi opłatami wyjdzie jakieś 290zł
Ekipa #Cohones odpuszcza Sztokholm także tym razem nas to nie interesuje. Szykujemy forme na Glasgow i Rotterdam :goldi:


Jacare nie chciał wskoczyć za Magnusa? :)
 
Transmisję z gali Spartan Fight 7 przeprowadzi stacja Fightklub HD dostępna wyłącznie na platformie NC+ oraz w najlepszych sieciach kablowych.

Zależało nam na tym, by pokazać w TV już pierwszej pojedynki Karty Głównej, dlatego też transmisja w Fightklubie rozpocznie się o godzinie 20:00.
- info od organizatorów. Za krótkie trochę na news, wrzucam tutaj.
 
Nie wiem, czy ktoś sobie robi jaja, ale sporo ludzi pisze u Helwaniego, że Bryan Callen umarł.
 
Nie wiem, czy ktoś sobie robi jaja, ale sporo ludzi pisze u Helwaniego, że Bryan Callen umarł.
:DC:

Najpierw uwierzyłbym w słowa Donalda Trumpa, dopiero potem w cokolwiek z komentarzy/czatu na YT. To powinno mówić naprawdę sporo.
 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------



---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nic nie rozumiem ale i tak śmieszy :lol::lol:

 
Wywiad Bieńkowskiego u Mroza. Od 3:16 mówi o Krzychu. Coś pięknego :pray:
 
Last edited:
Wywiad Bieńkowskiego u Mroza. Od 3:16 mówi o Krzychu. Coś pięknego :pray:

WQrwia mnie ta wieloletnia nagonka na Chmielewskiego. Duży % to ludzie wmieszani w niezłe g@wno ale im się rękę podaje i szanuje jako wojownika. Obłuda i podwójne standardy. Binkowski (celowo) to tak jak myślałem niezły p@lant.
 
WQrwia mnie ta wieloletnia nagonka na Chmielewskiego. Duży % to ludzie wmieszani w niezłe g@wno ale im się rękę podaje i szanuje jako wojownika. Obłuda i podwójne standardy. Binkowski (celowo) to tak jak myślałem niezły p@lant.
Bienkowski taki kozak a pewnie gdyby byl na miejscu Antka to tez by sie szybciutko rozprul... Niewielki procent tylko ma zasady i honor od poczatku do konca. Dobra nie rozpierdalajmy tutaj tematu. Nie czas i miejsce.
 
Back
Top