Newsy MMA Userów



Panowie ktoś chętny może? Walka wieczoru w TV Puls, grzech nie skorzystać. Szkoda, że tylko okolice Krakowa... :sad:
 
Robert Złotkowski, trener od stójki Jana Błachowicza, Marcina Tybury czy Daniela Omielańczuka, będzie przygotowywał Pawła Mikołajuwa do kolejnej walki w KSW.
 
Co o tym myślicie? Trafiłam przypadkiem i mam wrażenie, że jest to suche i to nie z winy Karoliny, która była całkiem wygadana, tylko tych... dziennikarzy?

 
Czuję codzienne aktualizacje ws. ilości sprzedanych biletów. Do maja K&L będą wielokrotnymi rekordzistami:DC:
Ja to za każdym razem jak patrzę na ten plakat, to czuję w kościach, że zapowiedź gali pobije rekord w używaniu sformułowania "Płocki barbarzyńca". Ktoś może wyśle Bufferowi albo Roganowi na twitterze prośbę o krótki filmik z wymową / zapowiedzią "Płocki barbarzyńca" w sumie byłaby beka?
 
Za mmafighting:
Anastasia Yankova (4-0) zmierzy się z Eliną Kalindou na Bellatorze 176 w Turynie 8 kwietnia.

Fotki Anastasii
http://www.vogue.ru/fashion/news/na...yti_s_odnoy_formoy_nosa_a_uyti_uzhe_s_drugoy/
https://www.instagram.com/anastasia_yankova/

Zawieszenia medyczne po UFC 209

Stephen Thompson: suspended until April 4 with no contact during training until March 26 due to multiple lacerations (forehead, left eye)

David Teymur: suspended until April 19 with no contact during training until April 4 for precautionary reasons

Landon Vannata: suspended until April 4 with no contact during training until March 26 due to a right-cheek laceration

Rashad Evans: suspended until April 4 with no contact during training until March 26 for precautionary reasons

Mark Hunt: suspended until April 19 with no contact during training until April 4 for precautionary reasons

Luis Henrique: suspended until May 4 with no contact during training until April 4 due to multiple lacerations (left eyelid and left eyebrow)

Darren Elkins: suspended until April 19 with no contact during training until April 4 due to multiple lacerations (right eyebrow and bridge of nose)

Mirsad Bektic: suspended until April 19 with no contact during training until April 4 for precautionary reasons

Iuri Alcantara: suspended until April 4 with no contact during training until March 26 due to lacerations near left ear and knuckles
 
Back
Top