Newsy MMA Userów

TRYBSON ODNIÓSŁ SIĘ DO WYPOWIEDZI KAWULA W SPRAWIE RZEKOMO USTAWIONEJ WALKI
Panie Macieju Kawulski ... Uważałem Pana za poważnego człowieka, do dzisiejszego dnia ...
Pana wypowiedz na temat mojej rzekomo ustawionej walki jest poniżej marginesu... Bardzo mnie to zabolało, ponieważ traktuje ten sport bardzo poważnie ... Robię to z pasją , trenując z najlepszymi mam wielką szansę stać się jednym z nich... Jak można wciągać trzecie osoby niczemu nie winne w swoje kłótnie z innymi organizatorami... To jest bardzo słabe... Zmieniłem swoje życie o 180 stopni wchodząc w najtrudniejszą dyscyplinę sportów walki jaką jest mma, po to by stać się wzorcem dla swoich córeczek i motywacją dla wielu młodych ludzi. Oddaje się tej dziedzinie sportowej w 200 % , daje z siebie wszystko by zajść jak najwyżej, trenuje bardzo ciężko , kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń , wiele potu by realizować swój wysoko postawiony cel , a Pan chce podważyć mój autorytet w jednej chwili w publicznym wywiadzie. To był śmieszny akt desperacji z Pana strony, który miesza moją niczego nie winną osobę, nie przejmując się tym jak bardzo mnie Pan uraził.. Panie Kawulski to, że robisz Pan cyrk na kółkach i ustawiasz Pan walki to nie znaczy, że wszyscy tak robią . Podkreślam raz jeszcze, że bardzo mnie Pan uraził tym co Pan powiedział publicznie i skoro chce Pan smrodzić komuś to nie zostanę obojętnym... Brzydzę się "ustawianiem" inaczej wychowało mnie życie i ulica. U mnie walka to coś więcej niż honor, to coś więcej niż godność to coś czego nie da się kupić... Gdybym ustawiał walki to nie przegrałbym swojej 2 zawodowej walki , następny przykład to Pan tancerz Ozdoba... wiele razy powtarzałem to w wywiadach, że koleś chciał się spotkać i "porozmawiać " przed walką (dlatego się wycofał, bo bał się , że zrobię mu zbyt wielką krzywdę) ja nie spotykam się z oponentami przed walkami... Albo walczę albo pije z kimś herbatkę ... jedno z drugim nie idzie w parze... wiec następnym razem zanim Pan kogoś obrazi publicznie proszę się zastanowić 2 razy, bo włodarz tak wielkiej organizacji nie powinien zachowywać się w ten sposób. Bardzo słabo Panie Kawulski. Ustawiajcie sobie te komiczne walki, ale proszę bez mieszania w to mojej osoby ... żegnam !
 
Spisywałem na żywo i wrzucam wyniki Cage Warriors 81 :beer:

Pojedynek o tytuł mistrzowski CWFC w kategorii półciężkiej:

205 lbs: Karl Moore pok. Josha Clarka przez jednogłośną decyzję

Karta główna
105 lbs: Catherine Costigan pok. Wendy McKennę przez niejednogłośną decyzję
155 lbs: Arnold Quero pok. Joe McColgana przez niejednogłośną decyzję
170 lbs: Hakon Foss pok. Martyna Harrisa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 3:38
135 lbs: Blaine O'Driscoll pok. Darrena O'Gormana przez KO (lewy sierpowy), runda 2, 3:22

Karta wstępna (Walki amatorskie)
150 lbs: Eric Nolan pok. Marcina Zembałę przez jednogłośną decyzję
170 lbs: Maciej Gierszewski pok. Romaina Bideta przez TKO, runda 1, 4:13
170 lbs: Ivan Blanita pok. Gary'ego Coffeya przez jednogłośną decyzję
145 lbs: Paweł Polityło pok. Alexandra Yankova przez jednogłośną decyzję
170 lbs: Mark Gallivan pok. Makinde'a Adeyemi przez poddanie (trójkąt rękoma), runda 2, 1:46
155 lbs: Stephen Treacy pok. Francisa Treacy'a przez TKO, runda 1, 2:50
135 lbs: Austin Lynch pok. Alexa Brophy'ego przez TKO, runda 1, 1:04
161 lbs: Mateusz Kopyto pok. Colma O’Regana przez jednogłośną decyzję
155 lbs: Adam Darby pok. Leona Hilla przez jednogłośną decyzję
 


------------------------------------------------------------------------------------------

Danka pomimo wszystkiego coś i tak w dobrym humorze :lol:


 
Back
Top