Newsy MMA Userów

Chciałem tylko zauważyć, że fajny wywiad. Na luzie, zabawny. Widać, że Asia zaczyna się czuć świetnie w mediach, nie spina się, angielski coraz lepszy. Z każdym dniem ją coraz bardziej lubię, a myślałem że się nie da ;)

PS. Oczywiście nie w tym miejscu chciałem to zauważyć, karty mi się poj*bały ;)
 




WHITE: CONOR-FLOYD? SZANSE TAKIE JAK TO, ŻE ZAGRAM W SUPER BOWL

Szef UFC Dana White nie zamierza pozwolić na to, aby doszło do walki bokserskiej pomiędzy Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem Jr.

McGregor stwierdził w sobotę podczas spotkania z kibicami w Manchesterze, że jego następnym rywalem będzie prawdopodobnie słynny pięściarz. Tego samego dnia Mayweather powiedział, że "ludzie chcą zobaczyć naszą walkę, więc powinni dostać, o co proszą".

- Szanse na to, że dojdzie do tego pojedynku, są mniej więcej takie same, jak to, że w niedzielę [5 lutego podczas Super Bowl] będę rezerwowym rozgrywającym dla Toma Brady'ego - skomentował White podczas konferencji prasowej przy okazji gali UFC on FOX 23.

Dodał, że McGregor mocno się zdziwi, jeśli spróbuje doprowadzić do walki z Mayweatherem bez zgody jego i UFC.

- Jeżeli chce pójść z nami tą drogą, poniesie totalną porażkę - oznajmił.

Jeszcze niedawno sam White proponował obu zawodnikom po 25 milionów dolarów za walkę między linami. - [Mayweather] gadał od rzeczy. Mówił, że złożył ofertę, ale to nieprawda. Ja złożyłem prawdziwą ofertę - powiedział w sobotę.

"Money" Floyd od września 2015 roku przebywa na bokserskiej emeryturze. Od jakiegoś czasu podkreśla, że na ring wróci tylko wtedy, gdy jego rywalem będzie McGregor.

http://www.bokser.org/content/2017/01/29/111714/index.jsp


McGregor: walka z Mayweatherem na przełomie 2017/18


Coraz więcej wskazuje na to, że hitowo zapowiadające się starcie króla boksu minionej dekady Floyda Mayweathera Jr z najpopularniejszym zawodnikiem MMA Conorem McGregorem może dojść do skutku już w niedalekiej przyszłości.

- Myślę, że to będzie pierwsza miliardowa walka. Sądzę, że odbędzie się ona pod koniec tego roku lub na początku przyszłego - oznajmił McGregor, który wierzy, że nawet w pojedynku na zasadach boksu jest w stanie pokonać znakomitego "Money" Floyda.

- Lecę do Las Vegas po licencję bokserską, mam teraz w głowie tylko jedną rzecz - Floyda Mayweathera. To jest ta walka, której chcę. Moimi atutami są duży zasięg ramion, młodość, nikt nie jest w stanie przygotować się na mój styl! Dobrze się bawię tymi wszystkimi gierkami i przepychankami [w mediach]. Dajmy kibicom to, czego oni chcą! - zaapelował zawodnik z Irlandii.
Coraz więcej wskazuje na to, że hitowo zapowiadające się starcie króla boksu minionej dekady Floyda Mayweathera Jr z najpopularniejszym zawodnikiem MMA Conorem McGregorem może dojść do skutku już w niedalekiej przyszłości.

- Myślę, że to będzie pierwsza miliardowa walka. Sądzę, że odbędzie się ona pod koniec tego roku lub na początku przyszłego - oznajmił McGregor, który wierzy, że nawet w pojedynku na zasadach boksu jest w stanie pokonać znakomitego "Money" Floyda.

- Lecę do Las Vegas po licencję bokserską, mam teraz w głowie tylko jedną rzecz - Floyda Mayweathera. To jest ta walka, której chcę. Moimi atutami są duży zasięg ramion, młodość, nikt nie jest w stanie przygotować się na mój styl! Dobrze się bawię tymi wszystkimi gierkami i przepychankami [w mediach]. Dajmy kibicom to, czego oni chcą! - zaapelował zawodnik z Irlandii.

Tymczasem Floyd Mayweather Jr, który również coraz częściej o konfrontacji z McGregorem mówi w kategorii sprawy już przesądzonej, zdradził, że chciałby, aby pojedynek zakontraktowano w limicie wagowym pomiędzy 147 a 154 funtami.

http://www.ringpolska.pl/boks-na-sw...egor-walka-z-mayweatherem-na-przlomie-2017-18
 



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cormier :rofl:

 
Last edited:



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Raphael Assunção zaprasza do walki Cruza. I odpowiedź Cruza.




---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------





------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cormier :rofl:



http://cohones.mmarocks.pl/threads/...anie-dominickowi-cruzowi-ten-odpowiada.35483/
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...j-organizacji-cm-punk-o-kolejnej-walce.35488/
http://cohones.mmarocks.pl/threads/...o-walce-z-michelle-waterson-na-ufc-210.35489/
 
14963.jpg
 
Może żaden news ale jak tak patrzę to KSW na stadionie sprzedało już około 14 - 15 tysięcy biletów. Większość sektorów nie została jeszcze wprowadzona do sprzedaży.
 
Może żaden news ale jak tak patrzę to KSW na stadionie sprzedało już około 14 - 15 tysięcy biletów. Większość sektorów nie została jeszcze wprowadzona do sprzedaży.
Dlatego zapewne nie bedzie Popka bo go zostawia na inny event.
 
MAYWEATHER SR: McGREGOR TO JASKINIOWIEC
Ojciec Floyda Mayweathera Jr nie ma zbyt dobrej opinii na temat Conora McGregora, przymierzanego do walki bokserskiej z jego synem mistrza UFC.

W weekend przy okazji gali w Las Vegas dziennikarza dopytywali amerykańskiego trenera, czy zdołałby uczynić z McGregora mistrza boksu.

- To nie do zrobienia. Nie mógłbym sprawić, aby Conor McGregor z jaskiniowca stał się bokserem - krótko skomentował Mayweather Sr.
http://www.bokser.org/content/2017/01/30/111247/index.jsp
 
Magazyn Puncher o 20:00 w Polsacie Sport News. O 20:55 zapraszamy natomiast na Polsatsport.pl na Puncher: Extra Time.


Prowadzący: Artur Łukaszewski

Goście:
MMA - Marcin Tybura, Daniel Omielańczuk
Boks - Fiodor Łapin, Andrzej Wasilewski, Janusz Pindera
 
Back
Top