Newsy MMA Userów

Diana Belbita vs Katarzyna Lubońska na KSW 36 w Zielonej Górze
Mówią na nią "Ciasteczko":
home-cranorange.png
 
Jak udało nam się ustalić nieoficjalną drogą, federacja KSW planuje rozszerzyć październikową kartę walk w Zielonej Górze z dziewięciu do dziesięciu zawodowych pojedynków. Wiadomość nie jest jeszcze potwierdzona, ale jest spora szansa, na jeszcze bardziej urozmaiconą rozpiskę. Trzymamy kciuki, bo w tym przypadku, od przybytku głowa nie rozboli.

ź: mmanews
 
Jak udało nam się ustalić nieoficjalną drogą, federacja KSW planuje rozszerzyć październikową kartę walk w Zielonej Górze z dziewięciu do dziesięciu zawodowych pojedynków. Wiadomość nie jest jeszcze potwierdzona, ale jest spora szansa, na jeszcze bardziej urozmaiconą rozpiskę. Trzymamy kciuki, bo w tym przypadku, od przybytku głowa nie rozboli.​
ź: mmanews
szaleństwo
 
Tomasz Sarara sprawdzi się w boksie
-sg_specialteaser_h-55155e4a80fa57_78951108.jpg
Tomasz Sarara w ostatnim czasie dał się poznać fanom sportów walki walcząc na zasadach K-1 dla federacji Fight Exclusive Night. Teraz 31-latek będzie chciał się sprawdzić na zawodowych ringach. Wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu będzie boksował pod szyldem grupy Tymex Boxing Promotion. Sarara 24 września spróbuje swoich sił w walce z Łukaszem Zygmuntem (1-4).

- Nie mam czasu na budowanie rekordu, więc od razu chciałem walczyć z kimś, być może, lepszym ode mnie. Rozmawiałem z promotorem Mariuszem Grabowskim i powiedziałem, że chcę od razu iść na głęboką wodę. Nie mam czasu i chęci na budowanie rekordów, więc mogę wyjść do walki, w której nie będę faworytem. Piłka jest po mojej stronie, to ode mnie zależy, czy mi się uda - skomentował walkę na zasadach boksu Sarara, który w przeszłości miał już styczność z boksem.
http://www.boxing.pl/forum/newsy/42116-tomasz-sarara-sprawdzi-siae-w-boksie.html
 
Back
Top