Newsy MMA Userów

@midern
Jak byłem na gali w Londynie w lutym to koszty rozkładały się mniej więcej tak:
Samolot kupowany z miesiąc wcześniej ~250 zł (sam bagaż podręczny, więcej nie potrzeba)
z lotniska Stansed do centrum i z powrotem razem 18 funtów ~ 100 zł
nocleg (z tym że nie szukaliśmy najtańszego, tylko żeby było blisko do centrum) ok 190 zł doba
sporo wydaliśmy na ubera w nocy po gali do centrum coś ok 45 funtów chyba dlatego lepiej chyba brać nocleg bliżej hali niż centrum
jedzenie na 2 dni coś ok 100 zł
 
@midern
Jak byłem na gali w Londynie w lutym to koszty rozkładały się mniej więcej tak:
Samolot kupowany z miesiąc wcześniej ~250 zł (sam bagaż podręczny, więcej nie potrzeba)
z lotniska Stansed do centrum i z powrotem razem 18 funtów ~ 100 zł
nocleg (z tym że nie szukaliśmy najtańszego, tylko żeby było blisko do centrum) ok 190 zł doba
sporo wydaliśmy na ubera w nocy po gali do centrum coś ok 45 funtów chyba dlatego lepiej chyba brać nocleg bliżej hali niż centrum
jedzenie na 2 dni coś ok 100 zł

Gdyby znalazła się grupka chetnych to chciałbym się wybrać do Anglii
 
Jak to jest z tym Kowbojem? Już na stałe przechodzi do WW?
s83fERr.png
 
Post ze strony Spartan Fight:

"Krzysztof Kułak był komentatorem telewizji Fightklub na naszych dwóch ostatnich galach i w samych superlatywach wypowiada się o naszej federacji. Dziś Krzysztof odwiedził naszą siedzibę i podpisał umowę. Jaką? Tego dowiecie się w niedługim czasie."
Czyżby Model nie miał zamiaru jeszcze kończyć kariery i chce jeszcze kilka walk przegrać?
 
A dam to do Newsów:

Chłopak z 16 miejsca stosował Mamed technical style i go zdyskwalifikowali, gdzie tu sprawiedliwość? Powinien wygrać.

Ps. Niestety nie ma naszego Janusza.
 
Last edited:
A dam to do Newsów:

Chłopak z 16 miejsca stosował Mamed technical style i go zdyskwalifikowali, gdzie tu sprawiedliwość? Powinien wygrać.

Ps. Niestety nie ma naszego Janusza.

ZAJEBISTE! uwielbiam takie rzeczy. Prosze wrzuć to do mojego tematu "kiepskie walki". Nie będe Ci chamsko kopiował :lol:

7:16 łapie się do tematu "kiepscy sędziowie". Jeszcze nie ma takiego na forum ale chyba taki założę kiedyś. :lol:
 
"In that 115-pound division, you don't see finishes, the way she finished Valerie," White continued. "And, Valerie went five rounds with Joanna Jędrzejczyk, Joanna didn't do that to her. We're going to take care of her, and we're going to sign her to a new deal."

 
Konferencja Diaz vs CMG 2 dodane do Fight Week'u (Chyba nie było nigdzie z tego co przeglądałem?)

027881_202_PresserSoc_v2.jpg
 
Back
Top