Newsy MMA Userów


Jeśli słowa Glovera o tym że Corey chciał razem trenować a potem urwał kontakt i zaczął mówić że Glover izi muni, to żałosne że strony prawie-czempa Bellatora
Jak lubię Janka to, to co zrobił Coreyowi to kpina:matt:
Anderson po ich walce kompletnie zidiociał, nawet wilder naszego ajtujka tak nie przestawił(fizycznie tak, ale mentalnie nie, no ale trudno wybić z głowy ULICZNIKÓW:irish:zasady)
 
FR2yPMmVcAI9yJM

FR201ShVIAAB7pp
 
Fernie Garcia BW (10-1, 1 ko, 3 duszenia zza pleców), kontrakt zdobył nokautem na DWCS, obecna seria 5 zwycięstw, walka z Journey Newsonem 07.05
Kleydson Rodrigues FLW (7-1, 2 ko, 2 poddania), kontrakt zdobyty decyzją na DWCS, obecna seria 6 zwycięstw, walka z CJ Vergarą 07.05
Cameron VanCamp WW (15-5-1, 4 ko, 10 poddań różnej maści), obecna seria 4 zwycięstw, w przeszłości poddał go Austin Hubbard, walka z Andre Fialho 07.05
Ginę już przerabialiśmy, pisałem w ostatnich wynikach na żywo, że przecież znów ją wypierdolą :waldeklaugh:wróciła tylko załatać dziurę i dostać w dziurę




 
Trudniejsze imo niż RDA czy Gillespie, ale kurcze, to już jest ścisły top i przeciwnicy będą tacy albo i lepsi. Świetne zestawienie dwóch zapaśników, jak się uda to Mati na pełnej wpierdala się w top 10
To fakt, ale zapominamy, że każda walka życie może zmienić, moim zdaniem Alvarez nie wróci już taki sam po Armanie, a naprawdę nie wiem jak będzie wyglądała ich walka z Matim. Obalić MG nie obali, tak przynajmniej myślę, AT mega silny fizycznie i potrafi zrobić krzywdę w stójce. Nie wiem, po prostu uważam, że jest więcej "łatwiejszych" zestawień w top10 niż Tsarukyan, ale masz rację, że to jest UFC i ścisły TOP.
 
To fakt, ale zapominamy, że każda walka życie może zmienić, moim zdaniem Alvarez nie wróci już taki sam po Armanie, a naprawdę nie wiem jak będzie wyglądała ich walka z Matim. Obalić MG nie obali, tak przynajmniej myślę, AT mega silny fizycznie i potrafi zrobić krzywdę w stójce. Nie wiem, po prostu uważam, że jest więcej "łatwiejszych" zestawień w top10 niż Tsarukyan, ale masz rację, że to jest UFC i ścisły TOP.
No tak, ale z tych potencjalnie łatwiejszych zestawień masz tylko RDA dostępnego jak na razie. I to też nie na teraz, bo niecałe dwa miesiące temu przewalczyl cały dystans z Moicano. Gillespie jest pieprzoną marudą i takiej walki nie weźmie, Fiziev problemy z wizą, a reszta albo już ma zaplanowane starcia, albo też taka walka z Gamerem nic im nie daje. Ja się absolutnie z Tobą zgadzam, że na teraz Arman to najtrudniejszy z dostępnych rywali dla Matiego, ale jak się chce rozwijać i w przyszłość bić z absolutnie najlepszymi to do takich Armanów trzeba wychodzić i robić swoje.
 
Back
Top