Newsy MMA Userów

1648347492618.png



Dustinowi się nagle odmieniło skoro walka z Nate'm już mało prawdopodobna

:siara:
 
Ogladalem jakis czas temu wywiad z Ganem i mowil ze chce odpoczac bo wczesniej mial mocne tempo az do TS'a.. Pewnie szlifuja z Lopezem parter ale na to potrzeba czasu.
Ogolnie strasznie tloczno sie zrobilo teraz w czolowce.
Gane, Miocic, Tuivasa, Blydes i Aspinall - kto z kim? :lol:
Ja bym zrobił tak

Gane-Blaydes
Tuivasa-Aspinall
Stipe-Jones, ewentualnie renta

Zwycięzcy górnych dwóch ze sobą, dół ts (bo Danka już gadał że chce im dać to idę tym tokiem myślenia)
 
Ja bym zrobił tak

Gane-Blaydes
Tuivasa-Aspinall
Stipe-Jones, ewentualnie renta

Zwycięzcy górnych dwóch ze sobą, dół ts (bo Danka już gadał że chce im dać to idę tym tokiem myślenia)
Bardzo dobre, ale tak bardziej zobaczylbym Gane z Tuivasa albo Tomkiem. A Blydesa szczerze mowiac z Tomkiem zobaczylbym w chuj :lol:
Dawanie interima dla Stipe vs Jones jest w chuj nie wporzadku po takiej nieaktywnosci no ale dobra skoro Nigaczu ma tyle siedziec na dupie to niech zrobia tego interima za interimem...
Gane przegral 47-48 wiec blisko, takie odsuwanie go od TS'a na np dwie walki tez nie jest w porządku... :sad:
 
Bardzo dobre, ale tak bardziej zobaczylbym Gane z Tuivasa albo Tomkiem. A Blydesa szczerze mowiac z Tomkiem zobaczylbym w chuj :lol:
Dawanie interima dla Stipe vs Jones jest w chuj nie wporzadku po takiej nieaktywnosci no ale dobra skoro Nigaczu ma tyle siedziec na dupie to niech zrobia tego interima za interimem...
Gane przegral 47-48 wiec blisko, takie odsuwanie go od TS'a na np dwie walki tez nie jest w porządku... :sad:
Najlepszą możliwą walką jest Gane-Aspinall ale marne szanse że szybko ich zestawią

Danka ma wyjebane na aktywność, liczy się nazwisko
 
fajne czarne słońce na fladze podobne mieli Waffen SS....
To flaga Batalionu Azov - ultraprawicowej, probanderowskiej ukraińskiej jednostki paramilitarnej złożonej z kibiców.


Niezły thread o Oleiniku

Ogółem Oplot... fajnie by było jakby redakcja zmieniła tą najniższą rangę na forum na np. FEN, albo coś takiego.
 
To flaga Batalionu Azov - ultraprawicowej, probanderowskiej ukraińskiej jednostki paramilitarnej złożonej z kibiców.

Ogółem Oplot... fajnie by było jakby redakcja zmieniła tą najniższą rangę na forum na np. FEN, albo coś takiego.
Wiem kim jest Azow i tak banderowska to ona nie jest, jak np: Prawy Sektor, bardziej ich poglądy odwołują się do Rusi niż Stepana i UPA, ale nie zmienia to faktu, ze duzo u nich gosci z symbolami szczescia.
 
  • Like
Reactions: J.K
Jako, że nie ma UFC to obczajałem co tam na lokalnych galach w Polsce i... w ten weekend:
Na RFN w Pabianicach do klatki powróci pogromca nr. 5 rankingu KSW Marcin Filipczak, rywalem ceniony Arek Jędraczka (7-15). Oprócz niego kibice w Pabianicach obejrzą pojedynek m.in. Oskara Herczyka (3-3) z Tomaszem Rios Turkiem (0-0) i kolejną walkę znanego z Tylko Jeden Karola Weslinga.
Za to w Obornikach na Nocy Wojowników 3 w boksie wystąpi Filip "Czołg" Stawowy.
Największym odkryciem było jednak, że tydzień temu walkę wygrał Kacper Miklasz.
 
Back
Top