Newsy MMA Userów

Mirek coś ty z ASW zrobił... oto obecny team Wilanowa. Brakuje tylko Kołeckiego (bo on akurat by chyba Mirkowi nie zwiał)
1642422979913.png
 
Jared Goodem w piątek ma się bić na jakiejś małej gali iKon FC z tego co wyczytałem. Ja myślałem, że po wylocie z UFC jednak coś więcej będzie.
 
A do jakiej kategorii? Bo tworzenie celowo dla niej lekkiej kobiet mija się z celem, a dywizja piórkowa istnieje tylko teoretycznie. Jedna walka z Amandą i... co dalej?
Natomiast do koguciej raczej Kayla nie będzie zbijać, więc pewnie i tak będzie to piórkowa
 
To prawda. Choć ja nie życzę powodzenia


Oby fame mma bo tam ma szanse z kimś wygrać ale gorzej jak dadzą mu stypiarza Koleckiego.
Konferencje będą nudne w chuj chociaz walka wynagrodzi bo Szymon skonczy Artura w 1 rundzie.
 
Jeżeli grafiki na ich stronie są prawdziwe to na piątkowym WOTORE wystąpi sporo znanych zawodników. Kamil Janik, Eric Olsen, Denis Makowski, Artur Saładiak, Piotr Więcławski, Michał Pasternak, Bartosz Zaczeniuk i Krzysztof Pietraszek. Jest też dużo zmian. 3 rundy, z czego trzecia do skończenia, do tego wszelkie kopnięcia w parterze.
 
Jeżeli grafiki na ich stronie są prawdziwe to na piątkowym WOTORE wystąpi sporo znanych zawodników. Kamil Janik, Eric Olsen, Denis Makowski, Artur Saładiak, Piotr Więcławski, Michał Pasternak, Bartosz Zaczeniuk i Krzysztof Pietraszek. Jest też dużo zmian. 3 rundy, z czego trzecia do skończenia, do tego wszelkie kopnięcia w parterze.
O proszę to nie wszystko. Są też złe info - studio gali prowadzić będą "znani i lubiani" Zabor i Zombiak. PPV może wykupię, ale studio pominę. Ciekawe kto komentuje - na poprzednich (oglądałem tylko 1 i 2) kojarzę, że Paweł Wyrobek i Kornik robili komentarz.
 
Back
Top