Newsy MMA Userów

Oglądając wywiad mam mieszane uczucia. Rozumiem, że Miras bywa czasem trochę odklejony, ale mimo wszystko bracia reprezentowali jego gym. A w tym przypadku narożnik powinien się słuchać głównego trenera, a nie członków rodziny czy ziomków z podwórka, obojętnie jakie oni mają pojęcie o MMA. Jeśli im nie pasował, czy i tak nie zamierzali się go słuchać to trzeba było odejść, albo mu powiedzieć żeby w ogóle na galę nie przyjeżdżał. Mam nadzieję, że ci trenerzy z którymi będą teraz współpracowali ogarniają, ale i tak wg mnie potrzeba mieć jakiegoś ogarniętego head coacha, który to wszystko spina.
Reprezentowali jego gym jak i swój Oleksiejczuk Team. Michał trafił do UFC zanim trenował u Mirasa więc raczej obaj bracia otaczali się ludźmi którzy o MMA mają pojęcie. W wywiadzie widać że Michałowi nie pasowało że Miras jest uznawany przez wszystkich jako jedyny ojciec sukcesu. Myślę że tak jak Ziółkowskiemu wyszło na plus odcięcie się od Mirasa to tak samo będzie z braćmi Oleksiejczuk.
 
Było spięcie na linii trener-zawodnik już przed walką Czarka
Do tej walki głównie przygotowywał Czarka Michał a nie trener. Do miasta przyjechał w dniu gali, według Michała olał ich trochę
Michał twierdzi że Miras miał już troszeczkę wyjebane na nich
Nie zgodzili się co do gameplanu na walkę Czarka, Michał klepnął że jak nie chce być w narożniku to nie musi
Oleksiejczuki nie będą się na stale związywać z żadnym gymem, ale będą jeździli po Polsce i do Stanów na sparingi
Żaden nie ma w planach powrotu do Wilanowa
Szewczyk został wyjebany przez to że blisko się trzyma z braćmi


Chciałem jak najkrócej
Jakim zajebistym trenerem Okniński by nie był, ja nie rozumiem ludzi, którzy trenują z człowiekiem, który zachowuje się tak, a nie inaczej. Nie chodzi mi o tą konkretną sytuację, ale o wszelkie historie z przeszłości etc. A trenerem wydaje mi się, że jest pewnie dobrym.
 
  • Like
Reactions: J.K
Btw, ciekawe czy dalej Czarek Oleksiejczuk, chce się bić z Alanem, bo mu trenera obraził ;) Pewnie jakiś inny powód się znajdzie ;)
 
Mario Zgela tydzień po zbiciu Kowalskiego w pierwszej rundzie, zbił dzisiaj jakieś ogórka na gali fnc Armagedon 2 finals również w pierwszej rundzie.
 
Back
Top