Newsy MMA Userów

Czyli Barszowski pospłacał długi po Wotore 3? :lol: Druga gala Elite ma być 29 stycznia, on tam jeszcze się kręci, czy dał sobie spokój?
 
  • Like
Reactions: osk
Piękne KO na gali Amc fight nights od rudego chyba ruska na brazylijczyku, no kurwa jak Hwoarang w tekkenie, czekajcie bo na pewno będzie news, że słyszenia to jakiś Szaraputin Szarabulew Magomedow niepokonany, przeciwnik Joel dos santos

O ten pan zasadził tego kaosa
 
Piękne KO na gali Amc fight nights od rudego chyba ruska na brazylijczyku, no kurwa jak Hwoarang w tekkenie, czekajcie bo na pewno będzie news, że słyszenia to jakiś Szaraputin Szarabulew Magomedow niepokonany, przeciwnik Joel dos santos

O ten pan zasadził tego kaosa




jeszcze 2 walki do emelianenki
 
rizin i klatka, jakos dziwnie sie to oglada...
1638084533374.png
 
Widziałem jego walkę u Najmana, a co gorsze wywiad po niej - "Rex" nie ogarniał gdzie się znajduje po delikatnych młotkach i miał problem się wypowiedzieć. Czy w naszym kraju istnieje/mogłaby istnieć jakaś komisja która zadba by tacy zawodnicy nie narażali życia już? Zwłaszcza na gołe pięści.

Won z takimi pomysłami.
 
Romanowski się sra do młodego Oleksiejczuka na Instagramie - że kim ty synu jesteś by wywoływać taką legendę.

Czarusiu, chyba troszkę przesadziłeś, że wyzywasz do walki mojego kumpla z maty, który walczył już, jak ty srałeś jeszcze w pampersy. – Wiem, że masz teraz swoje 5 minut, ale z kim ty wygrałeś, żeby wywoływać starego wilka z lasu? Zanim dotrzesz do niego, ja jestem jeszcze w twojej kategorii… Do zobaczenia.


Przecież Czarek jest 0.5m wyższy od tego placka i ubiłby to jak TBA Chimajewa w następnej walce.
 
Romanowski się sra do młodego Oleksiejczuka na Instagramie - że kim ty synu jesteś by wywoływać taką legendę.

Czarusiu, chyba troszkę przesadziłeś, że wyzywasz do walki mojego kumpla z maty, który walczył już, jak ty srałeś jeszcze w pampersy. – Wiem, że masz teraz swoje 5 minut, ale z kim ty wygrałeś, żeby wywoływać starego wilka z lasu? Zanim dotrzesz do niego, ja jestem jeszcze w twojej kategorii… Do zobaczenia.


Przecież Czarek jest 0.5m wyższy od tego placka i ubiłby to jak TBA Chimajewa w następnej walce.
Fajnie ze zanaczyl ze to jego kumpel z maty. Ogrzewaj sie w blasku Makreli lamusie...
 
Romanowski się sra do młodego Oleksiejczuka na Instagramie - że kim ty synu jesteś by wywoływać taką legendę.

Czarusiu, chyba troszkę przesadziłeś, że wyzywasz do walki mojego kumpla z maty, który walczył już, jak ty srałeś jeszcze w pampersy. – Wiem, że masz teraz swoje 5 minut, ale z kim ty wygrałeś, żeby wywoływać starego wilka z lasu? Zanim dotrzesz do niego, ja jestem jeszcze w twojej kategorii… Do zobaczenia.


Przecież Czarek jest 0.5m wyższy od tego placka i ubiłby to jak TBA Chimajewa w następnej walce.
Czarek obu by ubił jak kotlety, tu nawet podjazdu nie ma
 
Piękny...
... popis hipokryzji ale taka reakcja środowiska bokserskiego była pewna

Dobra walka na liście -nie da się tego obronić.
Ale walka na gołe pięści? Większość gal Wasielewskiego polega na tym, że jest mnóstwo chodzących worków treningowych. Nawet na jego galach chyba walczył legendarny pogromca Najmana Peter Simko, rewanż też powinien wygrać :korwinlaugh:

Jak można atakować boks na gołe łapy (który jest paskudny do oglądania, niszczy dłonie, nielogiczny i lepszy jest boks birmański i pewnie zdrowszy) jednocześnie grube lata bawiąc się w zatrudnianie kelnerów, którzy robią sobie z mózgu galaretkę?
A już z dopingiem pojechał po całości...
 
Back
Top