Newsy MMA Userów

Tego irańskiego to już z 15 razy z "dowodami" zdemaskowali jako fake'a a jednak niby ma się w końcu pojawić przed ludźmi. Niby...




No raczej fake, próbowałem znaleźć jakis filmik z tym halkiem zeby gdzies tarcze robił albo na siłowni coś ale nic nie znalazłem nawet jak spaceruje ani nic tylko zdjecia i filmy gdzie chuja widac tylko morde i kawalek ręki ale niby preordery biletów sprzedają czy coś.
_20211105_020652.JPG
:fjedzia:
 


No raczej fake, próbowałem znaleźć jakis filmik z tym halkiem zeby gdzies tarcze robił albo na siłowni coś ale nic nie znalazłem nawet jak spaceruje ani nic tylko zdjecia i filmy gdzie chuja widac tylko morde i kawalek ręki ale niby preordery biletów sprzedają czy coś.
View attachment 28393
:fjedzia:

Cos tam niby jest jak chodzi ale to chuja widac, ubrany i takie ujęcia.... ulany jest pewnie, jakby tak wyglądał jak na zdjęciach to by sie pokazywał a nie...
 
Danka twierdzi że ktoś na karcie wstępnej robi 750 tysi.


Są trzy opcje:
a) pierdoli głupoty
b) Pereira dostaje gruby szmal
c) Al Iaquinta jako agent nieruchomości
 
Jak Luque wejdzie w zastępstwo to jeszcze tragedii nie będzie. Oby Edwards nie dostał jakiegoś łatwego rywala do ogrania.
Z tego co słyszałem w warzywniaku to pogruchotane żebra. Może być tak, że przesuną starcie o miesiąc czy coś. Ale to już tylko moje rozkminy.
 
Back
Top