Newsy MMA Userów

Jay Silva o Bedorfie, Kicie i de Fresie. (mmanews)

Michał to twardy gość. Szanuję go, Bedorf tego nie chciał. Okazał się cipką. On stchórzył przede mną i przed rewanżem z Kitą. Nie wiem co on w ogóle teraz robi. Pewnie wiedział, że dla niego to zły pomysł, by się ze mną zmierzyć. A Kita to wziął i za to go szanuję. To twardy skurwiel. Jeden z najtwardszych. Lepszy niż nudny Phil De Fries. Michał przynajmniej przychodzi walczyć. On wyznaje zasadę 'zabij lub zgiń' i takich wojowników lubię. To będzie tego typu pojedynek. Albo ja go znokautuję, albo on mnie. Wiem, że muszę być gotowy na 100%.
Jeżeli go pokonam, to zawalczę o pas. Wówczas zawalczę z najnudniejszym mistrzem KSW. Phil jest tak kurewsko nuuuudny! KSW potrzebuje nowego mistrza wagi ciężkiej. De Fries tylko ociera się o swoich rywali i skacze po nich (jak podczas seksu). Chyba jest gejem i lubi zawsze być z góry na swoich rywalach. Jest tak kurewsko nudny.
Ale najpierw Michał. Teraz akurat relaksuję się po treningu, ale później mam kolejny. Jego nie można lekceważyć. Moim zdaniem to najbardziej niebezpieczny i niedoceniony fighter KSW. Nie znam go osobiście, nie rozmawiałem z nim, ale śledzę jego poczynania w klatce. Lubię jego styl. On ma czarny pas jiu jitsu? (red. Odpowiedż: To zapaśnik) Zapaśnik? O cholera. Ale nie obawiam się jego obaleń, ani uderzeń. Choć ma sporą siłę ciosu w obu rękach. Będę gotowy! Będę gotowy na każdą ewentualność. W parterze radzę sobie równie dobrze jak w stójce.
Wracam do KSW (jak bumerang), bo ja zawsze przychodzę porządnie zrobić swoje. Myślę, że wciąż mam wielu kibiców w Polsce. Często otrzymuję od nich wiadomości. Cieszę się, że wracam.
 
JAY POWRACA W WIELKIM STYLU BRAKOWAŁO TEGO ZADYMIARZA
186939945_266048665312209_301989814767038361_n.jpg
 
Ponad 500 tys sprzedanych PPV na Fame ja pierdole xd

KSW może pomarzyć o takich liczbach. Ale pewnie niedługo się włodarze wypowiedzą i stwierdzą, że KSW idzie jak burza.
po chu... wy za kazdym razem porownujecie tych patoli do KSW? Kawulski i Lewandowski musili ciezko sami zapierdalac na sukces organizacji a patologia fame przyszla na gotowe do tego KSw nie wspieraja yutuberzy co maja milionowe subskrypcje do cyrkowcow przydzodzi gotowy produkt ktory ma niedorozwinietych fanow w KSw jest odwrotnie oni sami musieli budowac od zera swojich fighterow oprucz kilku wyjatków... KSW budowalo od podstaw mma w polsce fame pluje wszystkim ze srodowiska na ryj takimi akcjami jak na 10 gali nie kumam jednego jak tymi pajacami mozna sie podniecac
 
po chu... wy za kazdym razem porownujecie tych patoli do KSW? Kawulski i Lewandowski musili ciezko sami zapierdalac na sukces organizacji a patologia fame przyszla na gotowe do tego KSw nie wspieraja yutuberzy co maja milionowe subskrypcje do cyrkowcow przydzodzi gotowy produkt ktory ma niedorozwinietych fanow w KSw jest odwrotnie oni sami musieli budowac od zera swojich fighterow oprucz kilku wyjatków... KSW budowalo od podstaw mma w polsce fame pluje wszystkim ze srodowiska na ryj takimi akcjami jak na 10 gali nie kumam jednego jak tymi pajacami mozna sie podniecac

Gdyby nie Pudzian, który był gotowym produktem, to by dalej organizowali gale na salach gimnastycznych :redford:
 
po chu... wy za kazdym razem porownujecie tych patoli do KSW? Kawulski i Lewandowski musili ciezko sami zapierdalac na sukces organizacji a patologia fame przyszla na gotowe do tego KSw nie wspieraja yutuberzy co maja milionowe subskrypcje do cyrkowcow przydzodzi gotowy produkt ktory ma niedorozwinietych fanow w KSw jest odwrotnie oni sami musieli budowac od zera swojich fighterow oprucz kilku wyjatków... KSW budowalo od podstaw mma w polsce fame pluje wszystkim ze srodowiska na ryj takimi akcjami jak na 10 gali nie kumam jednego jak tymi pajacami mozna sie podniecac
Najwięcej ludzi (w tym mnie) do KSW przyciągnął Pudzian, nową falę fanów Popek. No zajebiści sportowcy. Jeden po 12 latach w MMA nadal nie umie walczyć, drugiego nie skomentuję. A MMA w Polsce to budował Mirek Okniński i poniekąd Kawul, Lewy to tam się przypałętał.
 
Mnie najbardziej śmieszy jak bierzecie z połykiem te wszystkie informacje dot. sprzedanych PPV :DC:
a mnie śmieszy, że KSW nigdy nie podaje (nawet w kuluarach), nawet szacunkowo... ale zawsze pieprzą, że jest rekord PPV i niszczą wszystkich :DC:
 
4 września Chorwacja KSW , a 11 września zagraniczna gala EFM. Tego samego dnia gala UFC 266 Błachowicz vs Teixeira. Przypadkowość zbieżnych terminów.
 
Krulowi urodził się syn @baju rób newsa

McGregor Brothers w UFC za 20 lat
 
Last edited by a moderator:
Back
Top