Newsy MMA Userów

Wardega ze samych sprzedanych PPV z jego linków 120 tys. zł. (ile jest to walk na FENie...?) :conorsalute: ,,kto chce oglądać kilka lat pryszczatych chłopaków" jak to jeden potężny włodarz powiedział. Będą youtuberzy na KSW...
 
Rutek przygotuj się i idź czyścić piórkową w UFC

Wow, super zaskakująca decyzja jak dla mnie. Zakładam, że to byłby standardowy kontrakt, a nie tylko wejście na jedną walkę i jak przegrana to dziękujemy. Rutek jest niezłym ale mało 'prestiżowym' zawodnikiem. Nie bił się dla znanych / topowych federacji. Zakładam że groszem też nie śmierdzi. Na jego miejscu, jeżeli czuje że może walczyć na poziomie UFC, to brałbym taką walkę i wkalkulował ewentualną porażkę w koszty z nastawieniem że w kolejne / kolejnych dwóch się odbije. W jego wypadku ryzyko praktycznie żadne. Gamer miał całkiem inną sytuację. Ciepły kurwidołek, jakaś rozpoznawalność z potencjałem na większą, double champ etc. Super dziwna decyzja Rutka jak dla mnie.
 
Nowy deal z Venum. Ogólnie to słabiutko
1617306399258.png

 
Nowy deal z Venum. Ogólnie to słabiutko
View attachment 19067
Jak to ma się do kontraktu z reebokiem? Jak dobrze kojarzę to chyba trochę większe kwoty to były.
 
Back
Top