Newsy MMA Userów

MMA na wesoło.




IMG_20190819_130433.jpg
 
Last edited:
u Wrzoska na prywatnym profilu, pod ostatnim wpisem na tablicy, gównoburza z Najmanem. Poziom niski, ale zawsze coś.
 
Ze ten kurwa pajac najman wstydu nie ma po tym co odpierdala w ringu/klatce gdzie kladzie sie jeszcze zanim wylapie na pizde.
Ciekawe jakie on kity babie cisnie, ze z takim pizdeuszem ktos chce wogole byc.
 
Ze ten kurwa pajac najman wstydu nie ma po tym co odpierdala w ringu/klatce gdzie kladzie sie jeszcze zanim wylapie na pizde.
Ciekawe jakie on kity babie cisnie, ze z takim pizdeuszem ktos chce wogole byc.
Ja tam do Najmana pretensji nie mam.
Problemem są kretyni, którzy nadal decydują się mu płacić I organizować "walki" z jego udziałem
 
Ze ten kurwa pajac najman wstydu nie ma po tym co odpierdala w ringu/klatce gdzie kladzie sie jeszcze zanim wylapie na pizde.
Ciekawe jakie on kity babie cisnie, ze z takim pizdeuszem ktos chce wogole byc.
To nie tak, kobieta widzi ile on zarabia na tym wygłupianiu się. Przegrane w sumie nie mają znaczenia, bo żaden z niego sportowiec.
Zresztą nawet ani razu nie zdążył porządnie oberwać, jeżeli mamy być szczerzy.
 
To nie tak, kobieta widzi ile on zarabia na tym wygłupianiu się. Przegrane w sumie nie mają znaczenia, bo żaden z niego sportowiec.
Zresztą nawet ani razu nie zdążył porządnie oberwać, jeżeli mamy być szczerzy.

Cała jego taktyka, wkurwić ludzi tak żeby zrobić szum i żeby go obserwowali,a że z nadzieją na porażkę to co go to interesuje, przyklepać walkę, odklepać przed powazniejszymi ciosami, wytłumaczyć jakoś durnie walkę, żeby wkurwić ludzi i żeby zrobić szum pod następną walkę i koło się zamyka.
To jest jebane perpetum mobile i ja mu kibicuję, bo robi konkretny hajs małym kosztem i na koniec dnia to on się śmieje.
 
To nie tak, kobieta widzi ile on zarabia na tym wygłupianiu się. Przegrane w sumie nie mają znaczenia, bo żaden z niego sportowiec.
Zresztą nawet ani razu nie zdążył porządnie oberwać, jeżeli mamy być szczerzy.
No nie zdazyl bo zanim cos wylapal to sie juz kladl, jak na tej gali boksu na stadionie np. Robi ludzi wchuja poprostu i tyle
 
Back
Top