Newsy MMA Userów

Prokurator ustalił, że Chalidow miał uczestniczyć w handlu kradzionymi , które były nabywane w Czechach. Chodzi o takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, czy BMW serii 7.
kawulmamed.jpg

:kawulpokapoka::mamedwhat::mamed:
 
Już wrzucamy. Ja jebię, skąd taka nienawiść w was?
Powiem Ci tak, szanuje wasz portal i pracę, która wykonujecie, serio.. Najwięcej merytorycznych treści oraz jakoś tak dobrze odbieram i miło mi się czyta artykuły, krótkie i na temat. Niestety czasami poziom waszej hipokryzji jest nadzwyczaj żenujący co zauważyła spora część użytkowników i potem dziwicie się, że pojawiają się pociski w stronę redakcji. Czasami zalatuje to hipokryzją Lewandowskiego i to jest najbardziej śmieszne a jednocześnie ciekawe. Lewandowskiego? Przypadek? Nie traktuj tego jako HEJT, tylko jako opinię. Pozdrawiam
 
Powiem Ci tak, szanuje wasz portal i pracę, która wykonujecie, serio.. Najwięcej merytorycznych treści oraz jakoś tak dobrze odbieram i miło mi się czyta artykuły, krótkie i na temat. Niestety czasami poziom waszej hipokryzji jest nadzwyczaj żenujący co zauważyła spora część użytkowników i potem dziwicie się, że pojawiają się pociski w stronę redakcji. Czasami zalatuje to hipokryzją Lewandowskiego i to jest najbardziej śmieszne a jednocześnie ciekawe. Lewandowskiego? Przypadek? Nie traktuj tego jako HEJT, tylko jako opinię. Pozdrawiam

W porządku, dzięki za rozwinięcie, ale w czym objawia się nasza hipokryzja? Bo okej, rozumiem, że masz prawo tak uważać, ale o co tak naprawdę chodzi? Pisaliśmy przecież o Materli, którego zawinęło CBŚ, o Wieczorku, o Saidovie. Dlaczego mielibyśmy nie napisać o Mamedzie?
 
Powiem Ci tak, szanuje wasz portal i pracę, która wykonujecie, serio.. Najwięcej merytorycznych treści oraz jakoś tak dobrze odbieram i miło mi się czyta artykuły, krótkie i na temat. Niestety czasami poziom waszej hipokryzji jest nadzwyczaj żenujący co zauważyła spora część użytkowników i potem dziwicie się, że pojawiają się pociski w stronę redakcji. Czasami zalatuje to hipokryzją Lewandowskiego i to jest najbardziej śmieszne a jednocześnie ciekawe. Lewandowskiego? Przypadek? Nie traktuj tego jako HEJT, tylko jako opinię. Pozdrawiam

Stawiając takie zarzuty nie uważasz, że powinieneś podać konkretne, sensowne argumenty zamiast lawirować w temacie i rzucać ogólnikami typu "hipokryzja, żenujące, spora część użytkowników zauważyła"?

Przypomina to trochę hejt na lewaków - 95% osób używających tego słowa nie wie, co ono oznacza, tylko bezmyślnie rzucają: Lewaku, tfu!
 
Ban dla inthecage? Czy może wywiadzik zostanie zaraz usunięty?

Strus: Wygasł mi kontrakt. (z KSW)
Olkiewicz: To co 3 lata ci wygasał?
Strus: ...załóżmy, że miałem 2 lata. No tak niestety wygasa kontrakt z KSW.
KSW z tego co pamiętam ma kontrakty tak skonstruowane, że jak wygrywasz walki to przedłuża ci się kontrakt. Jeżeli wygrasz mistrzowski pas to się w ogóle już przedłuża bardzo, na bardzo długo z tobą.

Od 20 minuty.
 
Last edited:
Back
Top