Newsy MMA Userów

Jak poinformował przed chwilą naszą redakcję Norman Parke, jego walka na styczniowym FEN 23 nie jest już takim pewniakiem. Reprezentant Irlandii Północnej od początku wzbudził zainteresowanie fanów, gdy mówiło się o nim przez pryzmat Fight Exclusive Night. Niestety tego zainteresowania nie podzielało KSW, które od początku twierdziło, iż zawarta z zawodnikiem umowa, wyklucza go do kwietnia 2019. Nawet jeżeli sami nie mają dla niego odpowiedniej kontr oferty:

Nie walczę w styczniu. KSW wysłało mi wezwanie do Sądu. Muszę więc to uszanować. Powiedziałem Pawłowi Jóźwiakowi, że kwiecień będzie już w porządku i mogę walczyć.


„Stormin” wywołał niemałe zatrzęsienie w szeregach Fight Exclusive Night, bo z miejsca był traktowany jak żaden zawodnik kiedykolwiek wcześniej. Wg słów głównodowodzącego Pawła Jóźwiaka podczas zbiorowego wywiadu podsumowującego FEN 21, Parke otrzymał niemałą przedpłatę na poczet walki. Było to niejako wyrazem poważnego podejścia do jego kontraktu. Niestety sam zawodnik, nie odwzajemnił tej postawy.

Perturbacji z fighterem nie było jednak końca, bo Irlandczyk cały czas zmieniał zdanie w kwestii wagi, rywala oraz formuły walki twierdząc, że szykuje się dla niego pojedynek na lutowym Bellatorze i musi uważać na zdrowie. Ostatecznie plany zmieniły się ponownie i powrócił temat MMA. Teraz, najwyraźniej zmienił się także termin. Co dalej? Czas pokaże, a póki co spróbujemy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, by uzyskać od niego oficjalny komentarz.

Mmanews.pl


:waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

Jeszcze zaliczke dostał :mjsmile:
 
Na styczen planuja walke Cerrone-Pettis. A w Bellatorze w lutym w cwiercfinale turnieju 77 odbedzie sie walka Daley-Page.
Podobno juz nieaktualna walka Donalda z Antkiem bo Antek nie wyrobi sie na styczen. Za duze obrazenia po walce z Tonym. Szkoda w chuj.
 
Zawodnicy KFC47 ?
47375871_1001762860009830_2869818201393332224_n.jpg
 
Back
Top