Newsy MMA Userów

Wygląda na mocno fanowską rozpiskę. Ciężko mi uwierzyć żeby Bellator wysłał wszystkich swoich najdroższych i najlepszych zawodników na galę w tej części europy
Taka rozpiska, lub przynajmniej kilka jej elementów + jakieś freaki i Narodowy drugi raz wyprzedany. Zostaje kwestia podziału zysków, ile odpalić Cokerowi?
 
http://www.sherdog.com/fighter/Wagner-Prado-53134
30724420_1811436845828848_6427159550396317534_n.jpg
 
Jak przeczytałem Hamilton to pomyślałem o naszym Damianie Grabowskim. Miał wiosną kwiecień -maj walczyć I CO ?

Po epizodzie w UFC i rozczarowaniu jak przyniósł ciężko mu pewnie teraz liczyć na dobre walki i hajs. Możliwe, że poniżej pewnego poziomu finansowego nie zejdzie. Pytanie czy lepiej nic nie robić czy wziąć coś łatwego za mniejszą gaże :zakręcony:
 
Po epizodzie w UFC i rozczarowaniu jak przyniósł ciężko mu pewnie teraz liczyć na dobre walki i hajs. Możliwe, że poniżej pewnego poziomu finansowego nie zejdzie. Pytanie czy lepiej nic nie robić czy wziąć coś łatwego za mniejszą gaże :zakręcony:
Czy mnie się wydaje, czy kolega @VoRaNeK po zdjęciu paska ADMIN jakoś tak się uwolnił w opiniach i . . .
hejtach :lol:
 
Back
Top