Newsy MMA Userów



Ja pierdolę. Jeden sparingpartner z wagi ciężkiej, Jedrzej Mackowiak, i mówi, że tak naprawdę nic więcej nie potrzebuje. Dobrze że ma plan wybrać się do wca to może przejrzy na oczy.
Chce zostać mistrzem ksw bo to niesie za sobą zawsze fajne emocje, ale ma WIĘKSZE AMBICJE. Dobrze że ma plan wybrać się do wca to może przejrzy na oczy. WarLonger!
 
Michalski vs Zawada we Wrocławiu(stare info ale nigdzie nie mogę znaleźć.Jeśli juz było ogłaszane to sorry:awesome:)
 
maxxx.GIF
 
Tomasz Narkun said:
Jeżeli stajesz się mistrzem KSW, kontrakt jest już bardziej zobowiązujący, na dłuższe lata. Tym bardziej, że teraz dałem takie widowisko a nie inne, to chyba raczej Maciek mnie nie chce zostawiać – a ja nie chcę ich chyba zostawiać. Myślę więc, że UFC jak na razie jeszcze się troszeczkę… Znaczy: nie jak na razie. Po prostu nie zamierzam, nie mam takich planów, aby do UFC iść. Jestem teraz w KSW i koncentrują się na tym, co jest tu i teraz.
Jeśli ktokolwiek miał jakieś nadzieje związane z Narkunem w UFC. Czyli do końca życia będzie się zastanawiał czy ze swoim magicznym parterem mógł coś zwojowac w UFC czy nie.
 
Back
Top