Newsy MMA Userów

Owczarz w KSW, ale żeby "big suprise"?
Owczarz przyjemna dziewczyna, ale to pewnie nie to. Tak podkręcają i podkręcają więc może poważnie mają fajne zestawienie? Chyba nie kręciliby tak informacji żeby potem średniaweczkę puścić.
 
Owczarz przyjemna dziewczyna, ale to pewnie nie to. Tak podkręcają i podkręcają więc może poważnie mają fajne zestawienie? Chyba nie kręciliby tak informacji żeby potem średniaweczkę puścić.
Wątpię, że chodzi o Karoline chociaż w sumie Łodzianka. Wydaje mi się, że początkowo będzie walczyć w LFN i jak wygra kilka walk to KSW ją weźmie.
Coś grubszego będzie pewnie tylko co haha
 
Mam przeczucie ze to Chalidov-Lombard albo Materla-Lombard tylko wszyscy zajebiscie się z tym ukryli. Mark my words. :boss:

Owczarz w wywiadzie mówiła ze zawalczy w pierwszym kwartale, ksw 42 pasuje idealnie i widać ze jest nastawiona na karierę wiec myśle ze KSW ja sprzątnie zanim zrobi to konkurencja.
Ale to raczej żaden wielki news, dla większości jest anonimowa.
Ale Lombard ma chyba kontrakt z UFC? Czy coś mnie minęło?
 
Lombard ma walkę 3 marca,wyrobi się na KSW?
Fakt, poniosło mnie.

Owczarz w wywiadzie mówiła ze zawalczy w pierwszym kwartale, ksw 42 pasuje idealnie i widać ze jest nastawiona na karierę wiec myśle ze KSW ja sprzątnie zanim zrobi to konkurencja.
Ale to raczej żaden wielki news, dla większości jest anonimowa.
 
Powiedział bym Narkun-Krylov ale nie stać KSW(szkoda kasy) i nie dla Januszy walka.
Więc gadałem z Pudzianem i powiedział mi żę będzie walczył z Różalem o pas.

"
Federacja KSW galą 3 marca w Łodzi zainauguruje 2018 rok, który też ma być przełomowy pod względem ilości wydarzeń. Co czeka kibiców w nowym roku? Wydaje się, że po jednej walce mistrzów z udziałem Mameda Chalidowa, druga wisi już w powietrzu."?

Tak na serio.

Jak by kogoś interesowało a by pominął to:

Paweł Polityło też walczy na tej samej gali co Kornik.
 
Chciałbym ostudzić emocje: "PETARDA" czy "PRZEŁOMOWE" i tego gtypu określenia są bardzo względne. Dla jednych petarda to Khalidov-Lombard dla innych będzie to Popek-Oświeciński (czy jak mu tam), także wiecie . . .
 
o kurwa tego w MMA chyba jeszcze nie było :lol::lol::lol:



Bert+Assirati+Boston+Crab2.jpg

Odkopię do chuja pana, bo warto.
Goku odpierdalał taką manianę dziesiątki lat temu.

bb5484_5469463.jpg


6ba9e80e5bf1dcdbd003d60dbd6db50e.jpg


:antonio:
 
Back
Top