Newsy MMA Userów

Dan Hooker twierdzi, że Khabib czasem waży nawet 95 kilo poza kampem i potrafi utrzymać na ziemi Rockholda :lol:



----------------------------------------------------------------------

Jakaś ładna pani i DC. Cormier gada o swojej nadchodzącej walce.


Teraz Khabib ponoć w granicach 77kg ważył więc teoretycznie ma mniej do zbijania niż Barboza.
 



-----------------------------------------------------------------------------

gołym okiem widać jak znacznie bardziej eksplozywny jest Volkan od Luka. Czemu oni razem trenuja ?!



-------------------------------------------------------------------------------


w te świeta w kinach

Ndm2Ngy.jpg
 



-----------------------------------------------------------------------------

gołym okiem widać jak znacznie bardziej eksplozywny jest Volkan od Luka. Czemu oni razem trenuja ?!



-------------------------------------------------------------------------------


w te świeta w kinach

Ndm2Ngy.jpg

@dizel77
Rockhold póki co odszedł od AKA, i trenuje u Hoofta.
 
To był chyba scrum więc nie wiem w czym problem? Tysiące "wywiadów" powstaje w ten sposób w USA, ale tylko w PL jak zwykle ból dupki. :) Give me a fucking break.
A co sadzisz o tytule ZDEMOLOWANY BORYS TRACI PAS MISTRZA KSW , na miniaturce zdjecie Borysa a wywiad z Soldiciem? Tytuł jak na pudelku a nie największym portalu o mma .
 
A co sadzisz o tytule ZDEMOLOWANY BORYS TRACI PAS MISTRZA KSW , na miniaturce zdjecie Borysa a wywiad z Soldiciem? Tytuł jak na pudelku a nie największym portalu o mma .

Faktycznie chujowe, nic dziwnego, że nawet tego wywiadu nie zauważyłem, ewidentnie zabrakło "ALEŻ AWANTURA!!! NIEWIARYGODNE!" na początku :penn:
 
Szczerze? Przestałem się tym jakkolwiek przejmować czy bawić, ja nie zajmuję się tymi sprawami i nie zamierzam zbytnio w to ingerować.
Baju nie ma się co spinac o taką głupotę :beer: Borys był zdemolowany wiec miniaturka do wywiadu pasowała. I wcale nie uważam ze to ckickbait. Na logikę wiadomo bylo ze Borys nie da żadnego wywiadu przez najbliższe dni.
 
Back
Top