Newsy MMA Userów

Drwal zrobi to z klasą. Jeżeli jemu wyjdzie to ciekawie i o śmieszy typa to reszta pójdzie za jego przykładem. Taki trend będzie.
mogliby stworzyć taki program na polsacie gdzie co tydzień jakiś fajter razem z Kasią Dowbor jezdziliby po Polsce i wyszukiwali danego balasa! zawodnik puka do drzwi i spuszcza wpierdol! pod koniec każdego odcinka omawialiby zastosowane techniki i przyznawali punkty w składzie Dowbor, Durniat i Jurkowski! na koniec każdego sezonu zawodnik który zbierze najwięcej punktów robi jeszcze raz "wjazd na chate" i urządza hejterowi przemeblowanie! może bym się załapał do jednego z odcinków :)
 
Ale to wiedzieliśmy dopiero jak mu Dąbrowski odpisał.
serio myslales, ze Drwal jezdzi po Polsce i tropi hejterow a'la Rozal? :lol: juz, nawet pomijajac to, ze wg mnie Marcinek to sobie te historyjke z pluciem zmyslil.
 
serio myslales, ze Drwal jezdzi po Polsce i tropi hejterow a'la Rozal? :lol: juz, nawet pomijajac to, ze wg mnie Marcinek to sobie te historyjke z pluciem zmyslil.
Nie Marcinka historyjki to na poziomie 6 latka. Serio myślałem, że jedzie w jakiś biznesach/ treningach do Poz i przy okazji chce kogoś ośmieszyć ( nie bić). Uważam , że jest teraz mocno niezauważony na Polskim poletku MMA i w desperacji chce się jakoś wypromować.Pod KRS1 taki numer byłby odpowiedni.
 
Nie Marcinka historyjki to na poziomie 6 latka. Serio myślałem, że jedzie w jakiś biznesach/ treningach do Poz i przy okazji chce kogoś ośmieszyć ( nie bić). Uważam , że jest teraz mocno niezauważony na Polskim poletku MMA i w desperacji chce się jakoś wypromować.Pod KRS1 taki numer byłby odpowiedni.
jo tam
 
ksw42_900x507450.jpg
 
jedna gratisowa, ukłon w stronę prawdziwych fanów, niestety w tym roku nie dało rady, ale 2019* jest nasz!

*2020, 2021, 2022, 2023 I każdy kolejny poza bieżącym, kupujcie wincyj PPV i będzie więcej sportu więcej gal więcej rekordów wszystkiego więcej...
Poprawiłem, wypowiedź pasująca w każdym roku, na ich pierdolenie powinni zrobić szczepionki ...
 
Back
Top