Newsy MMA Userów

Shogun po pokonaniu Coreya jakby dostał Janka to trochę słabo. Nogueira mozliwy jak najbardziej
 


Janek vs Shogun


Wydaje mi się że o niczym dobrym to nie świadczy. Może pójść do kogoś kto idzie po pas dla rekordu, fajnych urywek i podkręceniu hypa, bo Dana nie widzi zagrożenia w Janku. Nie nokautuje, nie poddaje. Albo Latifi go dostanie na rewanż. Oby to nie był Rumble, bo co on zrobi z Jankiem to aż strach się bać, żaden już z naszych zdolnych po tej walce nie będzie chciał się ruszać z KSW.
 
Wydaje mi się że o niczym dobrym to nie świadczy. Może pójść do kogoś kto idzie po pas dla rekordu, fajnych urywek i podkręceniu hypa, bo Dana nie widzi zagrożenia w Janku. Nie nokautuje, nie poddaje. Albo Latifi go dostanie na rewanż. Oby to nie był Rumble, bo co on zrobi z Jankiem to aż strach się bać, żaden już z naszych zdolnych po tej walce nie będzie chciał się ruszać z KSW.
Rumble walczy z Gloverem 23 lipca o title shota.
 
Rumble walczy z Gloverem 23 lipca o title shota.

Tutaj bardziej w kontekście, że Glover wypadł i szykują Rumble zastępstwo i ustalają coś z Jankiem, bo tak naprawdę to jedyna szansa na taką walkę ;) Wtedy Rumble ma spokojny nokaut na Janku i zawalczy już o pas z Cormierem albo JJ.
 
Klaczek - Kopera ?

Ja obstawiam Hallmanna, który w wywiadzie mówił, że chce schodzic do piórkowej. Na FB ktoś zaproponował Hallmann vs Klaczek, a MMA Cartel napisało, że obecność obu zawodników w Cartelu problemem nie będzie. Ale nie jestem przekonany co do tego starcia.
 
Cowboy vs Cote w Ottawie

Easy money dla Donalda

Dobra się zakręciłem przez to ojro :p
Ta walka była już wcześniej na karcie?
:DC::facepalm::DC:
 
Ja nie rozumiem czemu sprzedaż miałaby być "końcem"? Może ktoś lepiej będzie zarządzał tym UFC niż Ferttitasy i nie będzie podpisywał idiotycznych kontraktów z firmami jak Reebok?

Będą mieli nieco problemów z organizowaniem gal w Stanach (Amerykanie się uczulają teraz na Chińczyków przejmujących ich biznesy, wiem co mówię), plus promocja, wygląd gali będzie inne (nieważne lepsze czy gorsze, ludzie nie lubią w pewnych aspektach zmian). Plus jestem przekonany, że wiele gal będzie musiało odbywać się w Chinach, zawodnicy będą niezadowoleni, do tego podejrzewam że będą wpychać Chińskich celebrytów, żeby rozreklamować w swoim kraju. Nie oznacza to oczywiście koniec MMA, bo zawodnicy, ciągle świetni pewnie przeniosą się do Bellatora, lub Ferrity założą nową organizację i bez problemów zgarną część zawodników (do tego bez USADA).

Wydaje mi się że zuffa zastanawia się nad sprzedażą UFC przez ileś rzeczy, z których nie mogą łatwo zrezygnować, a ich już nie chcą. Po pierwsze - TUF. Po drugie i ważniejsze - USADA. A jedyną szansą na powodzenie dla UFC u Chińczyków byłoby zachowanie wszystkich twarzy UFC - Danke, sędziów, Buffera, Rogana i kilka innych by się znalazło, którzy wszystko mogliby utrzymać po staremu.
 
Back
Top