Newsy MMA Userów


pRpQm8r.gif
 

Gdzieś przeczytałem na szybko, że Rogan ma mieć podcast tylko poświęcony mma raz w tygodniu. To to? Dla mnie dobra opcja bo poza mma i Wuja Diazem nie mam czasu i chęci słuchać 3h o chuj wie czym.
Pomimo, że są kanały na yt co puszczają fragmenty tylko o mma z tych długich jego podcastów to i tak chętnie posłucham czegoś tylko poświęconego mma. I oby bez Brendumba.
 
Tybura, Kowalik i Szaflarski o Jackon Wink, polskim MMA i wielu innych tematach. Troche lokowanie produktu, ale ciekawe i sympatyczne.
 
Wczesnego ważenia przed australijską galą nie będzie. Oficjalna ceremonia z udziałem publiczności od 01:00

Jak za starych dobrych czasów :gabi_much_love:




 
Z rozpiski go zdjeli przecież, w UFC dalej jest.
wiem, ze go zdjeli z rozpiski ale to "being cut" to mozna rozumiec tez, ze ogolnie zostal zwolniony. Myslisz, ze po tych wyznaniach kiedykolwiek zawalczy w UFC? do tego jeszcze gdy sie z nimi sadzi o ten pojedynek z Lesnarem
 
wiem, ze go zdjeli z rozpiski ale to "being cut" to mozna rozumiec tez, ze ogolnie zostal zwolniony. Myslisz, ze po tych wyznaniach kiedykolwiek zawalczy w UFC? do tego jeszcze gdy sie z nimi sadzi o ten pojedynek z Lesnarem

Myślę że zawalczy jeszcze to co ma w kontrakcie. Dopóki trwa proces na pewno go nie zwolnią bo to będzie działać na ich niekorzyść plus od razu trafiłby do konkurencji. Obie strony grają po prostu o $$$ teraz. Hunt chce coś ekstra a UFC dopóki czuje że wygrywa sprawę w sądzie to nie ma mu zamiaru płacić ale może mu utrudnić życie takim zagraniami jak ostatnio. Niestety sam dał im amunicję do ręki tym wywiadem.
 
Back
Top